پیداکردن پروفایل اینستاگرام بدون ثبت نام

پیداکردن پروفایل اینستاگرام بدون ثبت نام ؟

نکات جالبی در مورد اینستاگرام وجود دارد که احتمالا تا به حال به آن ها توجه نکرده اید. در این پست به ارائه راه حل برای پیداکردن پروفایل اینستاگرام بدون ثبت نام و دیگر نکات جالب اینستاگرام می پردازیم. در ادامه با گلدفالوور همراه باشید.

پیداکردن پروفایل اینستاگرام بدون ثبت نام

به همان اندازه که اینستاگرام دوست دارد شما را در ایجاد حساب کاربری برای خود یا شغل خود ترغیب کند ، می توانید برندهای محبوب ، افراد و سگ هایی را که بدون داشتن حساب کاربری در انتظار شما هستند را جستجو کنید تا ببینید که آیا ثبت نام در اینستاگرام  و یا ویو در اینستاگرام ارزش دارد یا خیر.

دو روش برای جستجو و پیدا کردن پروفایل اینستاگرام بدون ثبت نام وجود دارد :

وارد کردن نام کاربری در انتهای آدرس اینستاگرام

اولین روش برای جستجوی کاربران بدون حساب کاربری ، استفاده از نام کاربری اینستاگرامی است که از قبل می شناسید ، و تنها کاری که باید انجام دهید ، افزودن آن به انتهای آدرس “www.instagram.com” می باشد.

به عنوان مثال ، اگر می خواهید پیج نام کاربری اینستاگرام “wikipedia”  را ببینید ، می توانید  آدرس https://www.instagram.com/wikipedia را در نوار آدرس مرورگر خود وارد کنید . این آدرس شما را به پروفایل اینستاگرام ویکی پدیا می رساند.

پس از رسیدن به این صفحه ، می توانید از نوار جستجو در سمت چپ دکمه “ثبت نام” برای پیدا کردن کاربرانی که در حال حاضردر اینستاگرام فعال هستند استفاده کنید.

افراد و نام های کاربری مختلف را در گوگل سرچ کنید

روشی دیگر برای جستجوی کاربران بدون حساب شخصی در اینستاگرام ، جستجوی ساده نام آنها در جستجوی سایت Google است. این به معنای این است که به Google بگویید فقط در وب سایت مورد نظر خود (که Instagram می باشد) جستجو کند.

برای جستجوی کاربر ، جستجوی گوگل را باز کرده و به صورت “[site:instagram.com [wikipedia” در جست وجوی گوگل تایپ کنید.

با داشتن نام کاربری قبل و بعد براکت ها در نوار جستجوی خود ، می توانید از این طریق نام افراد و مشاغل را جست و جو کنید و Google نتیجه هایی را تشان خواهد داد که فقط در اینستاگرام وجود دارند.

پست ها را به صورت پیشرفته تنظیم کنید.

در اپلیکیشن اینستاگرام ، احتمالاً در حال عادت کردن به عکس گرفتن و ارسال آنها در استوری اینستاگرام خود هستید. اما ، همچنین می توانید آنها را از طریق کامپیوتر خود به صورت از قبل برنامه ریزی شده و با زمان معینی پست کنید.

این ویژگی در صورت داشتن یک حساب کاربری در با یک ابزار برنامه ریزی رسانه های اجتماعی قابل انجام خواهد بود. اگر نماد تجاری دارید ، از طریق برنامه تلفن همراه اینستاگرام به آن بروید و آن را به فیس بوک خود متصل کنید. بسته به ابزار برنامه ریزی اجتماعی که استفاده می کنید ، ممکن است اتصال به حساب فیس بوک ضروری نباشد. با این حال با داشتن ابزار زمان بندی به راحتی می توانید پست های خود را در زمان دلخواه پست کنید.

مشاهده کردن عکس ها بدون داشتن نگرانی لایک کردن آن ها

یادگیری نحوه لایک کردن عکسی در اینستاگرام بسیار آسان است در واقع ، آنقدر آسان است که افراد به طور اتفاقی این کار را انجام می دهند: هنگامی که عکسی را می بینید ، دو ضربه سریع می تواند به لایک کردن یک عکس منجر شود که احتمالا قصد این کار را نداشتید.

نکته این است که خیلی راحت می توانید از انجام این کارجلوگیری کنید. بنابراین ، یک تقلب سریع در اینستاگرام برای شما آورده شده است : برای جستجوی عکس های شخصی بدون نگرانی از “دوبار ضربه زدن” ، از طریق تنظیمات تلفن خود گوشی را در حالت هواپیما قرار دهید. بدون دسترسی به اینترنت ، حتی اگر به طور تصادفی روی عکسی ضربه بزنید ، نمی توانید آن عکس را لایک کنید.

اگر در حالت هواپیما به ایستاگرام بروید، تصاویر در وهله اول بارگیری نمی شوند. برای بارگیری پست باید ابتدا به فید بروید ، سپس حالت هواپیما را روشن کنید ، سپس شروع به جست و جو کنید. وقتی به انتهای ردیف اول پست ها رسیدید و می خواهید پست های بیشتری را داشته باشید ، به سادگی حالت هواپیما را خاموش کنید ، اجازه دهید عکس های بیشتری لود شود و دوباره آن را روشن کنید. سخت به نظر می آید؟ شاید  ، اما می تواند ارزش کاهش ترس  شما را داشته باشد.

برای روشن کردن حالت هواپیما در iPhone / iPad: پایین صفحه را بکشید و روی نماد هواپیما کلیک کنید. یا به “تنظیمات” و سپس “Wi-Fi” بروید و “حالت هواپیما” را روشن کنید.
برای روشن کردن حالت هواپیما در Android: بالای صفحه را به پایین بکشید. سپس ، انگشت خود را از راست به چپ بکشید تا “تنظیمات” را ببینید و سپس آن را لمس کنید. “حالت هواپیما” را لمس کنید تا آن را روشن کنید.

 حذف کامنت ها

بر روی نماد حباب شکل در زیر نظری که می خواهید حذف کنید ، ضربه بزنید و متن را به آرامی به سمت چپ بکشید. نماد سطل زباله را که به نظر می رسد این پست را حذف کند ، انتخاب کنید. شما همچنین می توانید این کار را در نظرات پست اینستاگرام خودتان هم انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید