خرید فالوور اینستاگرام

خرید فالوور اینستاگرام

خرید فالوور اینستاگرام
خرید فالوور اینستاگرام

با توجه با اینکه هم اکنون محبوبترین شبکه ای اجتماعی که بین ایرانیان رواج دارد و میتوان گفت بیشترین مخاطب را بین شبکه های اجتماعی دیگر دارد اینستاگرام است همگی به دنبال بیشتر دیده شدن در اینستاگرام هستند و سعی در بالا بردن پیج اینستاگرام خود با روشهای مختلفی از جمله خرید فالوور اینستاگرام دارد.

در این راه بسیاری از افراد سرمایه گذاری میکنند و یکی از هزارن روش که تقریبا جزء اولین راههایی است که افراد اقدام به آن میکنند خرید فالوور اینستاگرام است و روزانه تعداد بسیار زیادی سفارشات خرید فالوور اینستاگرام در سایتها و اپلیکیشنهای مربوط به این خدمات ثبت میشود.

حال آنکه باید دید خرید فالوور اینستاگرام میتواند سودمند باشد؟

در این مقاله سعی بر آن داریم که خرید فالوور اینستاگرام را در انواع مختلف بررسی کنیم و اگر قصد سرمایه گذاری در اینستاگرام را دارید بتوانیم با این مقاله شما را راهنمایی کنیم تا با آگاهی بیشتر بتوانید در رابطه با خرید فالوور تصمیم بگیرید.

 آیا خرید فالوور واقعی اینستاگرام فایده ای دارد؟

در یک جواب کوتاه باید اینگونه به این سوال پاسخ داد که بله قطعا مفید است اما صرفا خرید فالوور برای پیشرفت و نتیجه گیری یک پیج کافی نیست.

در ادامه باید این نکته را متذکر شوم که هیچ گونه فالوور خریدنی وجود ندارد که شما پس از خرید آن و ارسال مثلا یک الی دو روزه 10 هزار فالوور یا همان خرید 10k فالوور توقع داشته باشید معروف بشوید یا فالوور ها همگی پستهای شما را لایک کنند و به طور کلی با پیج شما اینتراکشن (ارتباط و تعامل) داشته باشند.

خرید فالوور اینستاگرام واقعی

خرید فالوور
خرید فالوور

خرید فالوور عمدتا به اعتبار پیج شما می افزاید و هر چه عدد فالوور های پیج بالاتر باشد گویی اعتبار پیج بالاتر است و افراد رغبت بیشتری به فالوو کردن پیجهایی دارند که عدد فالوور آنها بالاست.

اما این نکته را فراموش نکنید که صرفا با خرید فالوور اینستاگرام به مقدار بسیار بالا نمیتوانید پیج موفقی داشته باشید و تناسب بین لایک پیج و بازدید پستهای ویدیویی با مقدار فالوور حائز اهمیت است پس اگر در شروع فعالیت پیج هستید و به فکر سرمایه گذاری روی یک پیج هستید پس از خرید فالوور در ابتدای راه باید خرید لایک اینستاگرام وخرید بازدید اینستاگرام پست ویدئویی را نیز در دستور کار قرار دهید چرا که خرید فالوور یکی از ده ها نکته ای است که برای موفقیت یک پیج نیاز است.

فالوور فیک چیست؟ تفاوت آن با فالوور واقعی در کئام است؟

خرید فالوور فیک

همانطور که از نام فالوور فیک مشخص است این نوع فالوور ها غیر حقیقی هستند و در واقع هیچ فرد یا انسانی پشت این اکانتها نیست. این نوع فالوور ها توسط نرم افزار ساخته میشوند و اختیار عملکردی ندارد این نوع فالوور ها با شماره تلفن و ایمیل وریفای (تایید) نشده اند و با توجه به تغییرات اخیر اینستاگرام اکثر این صفحات شناسایی و بسته شده اند و در حال حاضر این نوع فالوور بسیار محدود و کم یافت میشود.

اما با توجه به تغییرات اخیر اینستاگرام اگر اقدام به خرید فالوور فیک کنید پیج شما متحمل جریمه های اینستاگرام میشود تا جایی که ممکن پیج از طرف اینستاگرام دیزیبل بشود.

از مزیتهای خرید فالوور فیک در گذشته این بود که این فالوور ها آنی ارسال و تکمیل میشدند یعنی شما پس از خرید فالوور فیک به فرض 10k در کمتر از نیم ساعت این تعداد به پیجتان اضافه میشد و مهمتر از آن اصلا این فالوور ها ریزش نداشتند مگر زمانی که اینستاگرام این پیجها را شناسایی میکرد که در آن زمان به یکباره بیش از 70 درصد فالوور ها کسر میشدند و در خرید های بالا این نکته میتوانست آبروی یک فرد مشهور را ببرد چرا که کاملا مشخص میشد این پیج فالوور فیک خریداری کرده است.

خرید فالوور واقعی اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرام
تبلیغات اینستاگرام

اکثر فالوور های که هم اکنون در بازار برای خرید یافت میشوند واقعی هستند. این واقعی بودن به این معناست که پیجهایی که اکانت شما را فالوو میکنند اکثرا واقعی بوده و پیج توسط یک شخص و نه یک نرم افزار ساخته شده است. البته باید بدانید این تفاوت باعث نمیشود که با خرید فالوور واقعی پیج شما بیشتر دیده شود و یا این فالوور ها با پیج شما تعامل برقرار کنند.

معمولا صاحبان این پیجها در نرم افزار ها و اپلیکیشن هایی فالوور فعالیت میکنند و با فالوو کردن دیگران یا برای خود فالوور میگیریند یا برای کسب درآمد اقدام به این کار میکنند به همین خاطر اکثر این پیجها فالوویینگ بالای دارند و احتمال اینکه پیج شما را در بین مثلا 7000 نقر ببینید تقریبا نزدیک به صفر است.

بزرگترین مزیت خرید فالوور واقعی نسبت به خرید فالوور فیک این مورد است که با خرید فالوور واقعی اینستاگرام شما مشمول جریمه ها اینستاگرام نخواهید شد.

ریزش فالوور خریداری شده

اگر قصد خرید فالوور واقعی اینستاگرام را دارید باید بدانید فالوور ها پس از خرید ریزش دارند و این یک امر طبیعی است و خود نشان دهنده واقعی بودن فالوور ها است و ریزش فالوور های واقعی تدریجی است و به مقدار کمی ریزش میکند چرا که همانطور که در مطلب فالوور فیک پیش تر توضیح دادم فالوور های فیک اصلا ریزش ندارند و بعد از مدتی بیکباره مقدار قابل توجهی از آنها ریزش ناگهانی خواهد داشت.

ریزش فالوور های واقعی بسته به اینکه آیا پیج محتوا دارد یا خیر یا اینکه محتوای آن جذابیتی برای مخاطب دارد حدودا بین 5 الی 20 درصد متغیر است که عموما در روزهای اول بیشترین مقدار ریزش را خواخد داشت و پس از حدودا یک هفنه پس از تکمیل فالوور ها ریزش آنها بسیاز جزئی خواهد بود.

خرید فالوور اینستاگرام از سایت یا اپلیکیشن

اگر قصد بالا بردن پیج را در امنترین حالت و سریعترین حالت ممکن را دارید از سایتهای معتبر که شماره تماس تلفن دارند و در ساعات اداری پاسخگو هستند خرید کنید. برای اطمینان بیشتر میتوانید کمترین مقدار ممکن را خریداری کنید و پس از اطمینان از انجام سفارش مجدد سفارش بالاتر دهید.

اما برای خرید فالوور از اپلیکیشن ها عموما باید با نام کاربری اینستاگرام و پسورد وارد شوید تا بتوانید ثبت سفارش کنید. برخی از این اپلیکیشنها با برداشتن اطلاعات اکانت شما، پیج را از شما میدزدن و یا در بهترین حالت بدون اطلاع شما با پیج شما اقدام به فالوو کردن دیگر کاربران میکنند که در این صورت فالووینگ پیج شما بالا میرود و حتی خطر بلاک شدن و بن شدن پیج وجود دارد.

خرید فالوور بدون پسورد

برای خرید فالوور اینستاگرام نیازی به دادن پسورد نیست اگر شخصی یا سایتی برای خرید فالوور از شما پسورد پیج اینستاگرامتان را طلب کرد حتما به صحت کار آن شک کنید. برای خرید فالوور صرفا نام کاربری پیج یا همان ID آیدی کافیست و نیاز به دادن اطلاعات دیگری از قبیل پسورد ، ایمیل یا شماره تلفنی که با آن پیج ساخته شده نیست.

پنل اینستاگرام
پنل اینستاگرام

آیا فالوور های خریداری شده فالوور ایرانی هستند؟

عمده فالوورها  در حال حاضر ایرانی هستند با توجه به افزایش نرخ ارز در حال حاضر قیمت خرید فالوور خارجی چیزی حدود 3 الی 4 برابر بیشتر از فالوور ایرانی است و تقریبا ارازنترین خدمات اینستاگرام از لحاظ خرید فالوور و خرید لایک لایک در کل دنیا در ایران ارائه میشود.

نتیجه آنکه بطور کلی بصرفه نیست که فالوور خارجی بجای فالوور ایرانی ارسال شود. البته لازم به ذکر است ممکن است آیدی برخی از فالوور به مانند پیج شما اسم مشخصی نداشته باشد یا حتی عکس پروفایل آنها چهره یک ایرانی یا کلا عکس یک انسان نباشد و یا بعضا عکس پروفایل نداشته باشند که هیچ یک از این موارد دلیل بر خارجی بودن فالوور ها نیست. به دلیل برخی الگوریتم های منطقه ای اینستاگرام و نزدیکی کشور ما با کشور های عرب به دلیل ساجست شدن و اینکه داخل ایران نیز تعداد قایل توجهی عرب هموطن ما هستند ممکن درصدی فالوور عرب نیز بین فالوور ها مشاهده کنید که کاملا طبیعی میباشد.

چگونه میتوان فالوور هدفمند دریافت نمود؟

برای جذب فالوور هدفمند 2 روش امکان پذیر است:

-روش اول استفاده از رباتهای اینستاگرام که با فالوو و آنفالوو کردن اهدافی که تعیین شده سعی در جذب مخاطب هدفمند دارند. استقاده از این روش نیاز به پسورد پیج دارد و با توجه به سختگیری های اخیر اینستاگرام ریسک خیلی بالایی در رابطه با دیزیبل شدن پیج وجود دارد که پیشنهاد میشود از انجام آن صرف نظر کنید.

-روش دوم جذب مخاطب هدفمند از طریق تبلیغات در پیجهای بزرگ است که برای این امر بهتر پیجهایی را انتخاب کنید که در وحله اول واقعی باشند و در وحله دوم موضوع آنها به موضوع پیج شما نزدیک باشد. برای مثال تبلغ پیج رستورانها به فود ریویور ها بسیار جواب دهدنه است.

البته لازم به ذکر است هزینه های تبلیغات در پیجهای با کیفیت و واقعی کم نیست.

خرید فالوور فعال

هم اکنون در هیچ کجای دنیا سرویس فروش فالووری وجود ندارد که به شما با انتخاب آن بتوانید خرید فالور فعال انجام دهید بصورتی که افراد پس ار فالوو کردن پستهای شما را لایک کنند بازدید بزنند و کامنت بگذاریند و بازدید استوری و و igtv  نیز بدهند. اگر در سایتی چنین موردی را مشاهده کردید به صحت خدمات آنها شک کنید.

گلدفالوور خدمات خرید بازدید igtv و خرید لایک igtv را ارائه میدهد

خرید فالوور لایک زن

در حال حاضر تنها سایت ارائه دهنده فالوور لایک زن سایت گلد فالوور است. خرید فالوور لایک زن به گونه ای است که شما پس از خرید این فالوور بجز اضافه شدن فالوور به پیجتان به تناسب فالوور خریداری شده لایک نیز به پستهای آینده شما به مقدار 20 درصد فالوور خریداری شده اضافه میگردد.

این امر از چند جهت مفید است:

-ایجاد تعادل بین تعداد فالوور های خریداری شده و لایک پیج شما صورت میگیرید.

-دیگر نیاز نیست هر بار برای خرید لایک بصورت جداگانه اقدام به خرید لایک کنید چرا که لایکها بصورت اتوماتیک به پستهای جدید شما تا 20 پست بعدی اضافه میگردد.

-مهمتر ار همه اینکه خود ارسال لایک در ساعات اولیه بروی پست میتواند کمک بزرگی در بیشتر دیده شدن آن پست و یا حتی قرار گیری در اکسپلور اینستاگرام بشود.

ضایع نیست یک دفعه فالوور ها زیاد میشن؟

این سوال بسیاری از خریداران فالوور است که فالوور های قدیمی ما و یا جلوی دوستان وآشینایان و مشتریهای ما بد میشود اگر به یکباره فالوور های ما زیاد بشود.

باور کنید بجز استثنا ها که در بین هزاران نفر به تعداد انگشتان یک دستم هم نمیشوند کسی پیج شما را هر روز زیر نظر نگرفته که اگر امروز فالوور شما از 100 به 10k برسد بفهمند که شما اقدام به خرید فالوور کردید. اکثر افراد پستهای پیج شما را در تایم لاین مشاهده کرده و با استوری شما را میبینند و در هیچ یک ار این حالات پیج شما را بازدید نمیکنند که عدد پیج شما را زیر نظر بگیرند. این امر فقط زمانی اتفاق میفتند که افراد قصد فالوو کردن و یا بازدید کلی پیج شما را داشته باشند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *