خرید فالوور اینستاگرام

خرید فالوور واقعی

خرید فالوور واقعی اینستاگرام می تواند به طرز شگفت انگیزی اکانت شما را در مقابل کاربران ، با ارزش و قابل اعتماد نشان دهد. امروزه فالوورهای اینستاگرام نقش بسیار پر رنگی در زمینه کسب و کار بازی می کنند و می توانند کسب و کارهای پر رونقی ایجاد کنند.

خرید فالوور واقعی اینستاگرام

امروزه بسیاری از کسب و کارها و برندهای مختلف ، سعی می کنند که از امکانات بی نظیر اینستاگرام به نفع کسب و کار خود استفاده کنند. اینستاگرام علاوه بر اینکه امکانات بسیار خوبی در زمینه های ادیت عکس و ویدیو در اختیار کاربران قرار می دهد ، در زمینه های کاری و تجارت هم اقدامات بسیار خوبی برای صاحبان مشاغل انجام داده است ، برای مثال می توانید از انواع ابزارهای مدیریتی برای آنالیز اکانت خود استفاده کنید.

مزایای خرید فالوور واقعی

خرید فالوور واقعی

امروزه به طور معمول دو نوع خدمات فروش فالوور وجود دارد ، اولین خدمات خرید فالوور فیک و ربات مانند هستند و دومین خدمات خرید فالوور واقعی می باشد. هریک از این خدمات مزایای خود را دارد اما اگر بخواهیم به طور کلی به مزایای خرید فالوور بپردازیم ، می توان گفت که وجود تعداد زیادی از فالوور می تواند منجر به کسب و جذب فالوور بیشتر و همچنین فروش و کسب درآمد بیشتر شود. در ادامه به مزیت خرید فالوور واقعی می پردازیم.

اعتماد بیشتر به پیج شما

یکی از مزایای بسیار مهم خرید فالوور واقعی اینستاگرام ، اعتماد بیشتر به پیج و اکانت شماست ، به این صورت که معمولا افراد هنگامی که تعداد فالوور پیج های مختلف را بررسی می کنند ، پیجی که بیشترین فالوور را داشته باشد شانس بیشتری برای فالو شدن توسط افراد مختلف دارد.

تاثیرگذاری بیشتر با خرید فالوور واقعی

فالوور واقعی

اگر با واژه ی اینفلوئنسری آشنایی داشته باشید ، حتما متوجه شده اید که این افراد در واقع به واسطه تعداد فالوورهای زیادی که دارند تاثیرگذار هستند و طبیعتا اگر فالوور و مخاطبی وجود نداشته باشد ، تاثیرگذاری بی معنی خواهد بود. اینفلوئنسرها با تکیه بر داشتن فالوورهای بیشتر سعی می کنند که تاثیرگذاری بیشتری داشته باشند ، بنابراین شما هم می توانید با اکانت و پیج خود بر روی افراد تاثیر بگذارید و برای این کار به دو پیش نیاز یعنی خرید فالوور واقعی و ایجاد ارتباط با آن ها نیاز دارید. با خرید فالوور واقعی می توانید افراد بیشتری را برای تاثیرگذاری داشته باشید و داشتن افراد بیشتر شانس شما را برای ایجاد ارتباطی بهتر بیشتر می کند. ارتباط تنگاتنگ با مخاطبان علاوه بر اینکه تاثیرگذاری شما بر افراد را بیشتر خواهد کرد ، به شما این اجازه را می دهد که بتوانید محصولات با ارزش خود را به دیگران معرفی کرده و در معرض دید آن ها قرار دهید.

فالوور بیشتر به معنای فروش بیشتر

اگر تعداد مخاطبان شما تعداد مشخص باشد ، برای مثال از بین 50 مشتری ده فروش داشته باشید ، در صورتی که 500 مشتری داشته باشید ، شانس فروش شما هم تقریبا 10 برابر می شود. بنابراین تعداد فالوور می تواند نقش بسیار حیاتی در زمینه فروش و رونق کسب و کار بازی کند.

افزایش فالوور ارگانیک یا خرید فالوور واقعی ؟

افزایش فالوور ارگانیک یا خرید فالوور واقعی

افزایش فالوور به صورت ارگانیک به همین سادگی ها نخواهد بود ! افزایش فالوور ارگانیک به سال ها تجربه در زمینه تولید محتوا و بازاریابی دیجیتال دارد و اگر هم که چنین مهارت هایی داشته باشید باید زمان حداقل یک ساله ایی را برای افزایش فالوور خود در نظر بگیرید ! اما با خرید فالوور واقعی این امکان را برای پیج خود مهیا می کنید که بتوانید در کمترین زمان ، بیشترین سود را داشته باشید. فالوورهای واقعی با پست های شما در ارتباط خواهند بود و اگر محتوای با کیفیتی ایجاد کرده باشید ، می توانید سود بسیار زیادی از فالوورهای واقعی داشته باشید. خرید فالو واقعی ، باعث افزایش میزان تعامل ، تعداد کامنت ، تعداد لایک ، تعداد ویو و فالوور می شود که در نتیجه الگوریتم اینستاگرام این اجازه را خواهد داشت تا پست های شما را زودتر از رقبا در معرض دید کاربران قرار دهد.

فالوور فیک یا واقعی ؟

فالوور ارزان قیمت و فیک هم مزایای بسیار خوبی به همراه دارد ، اما قطعا خرید فالوور واقعی تاثیر بیشتری بر روند رشد اکانت شما خواهد داشت چرا که همانطور که اشاره کردیم فالوورهای واقعی می توانند با پست های شما در ارتباط باشند اما فالوورهای فیک معمولا از این توانایی ها ندارند !

علاوه بر این ها ، فالوورهای واقعی می توانند پست های شما را ذخیره و یا با دیگر کاربران به اشتراک بگذارند که این اشتراک گذاری می تواند تاثیر مستقیمی بر افزایش فالوورهای شما داشته باشد چرا که تعداد پست های ذخیره شده پیج شما یکی از ویژگی هایی است که الگوریتم اینستاگرام به آن توجه ویژه ایی می کند. پست های ذخیره شده بیشتر به معنای با کیفیت تر بودن محتوا خواهند بود و همین موضوع به الگوریتم اینستاگرام کمک می کند که رتبه پست های شما را بالاتر از پست های رقبا قرار دهد. علاوه بر تعداد ذخیره های پست های شما ، تعداد اشتراک گذاری های آن هم مهم می باشد و یکی دیگر از ویژگی های مهم برای الگوریتم اینستاگرام خواهد بود.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *