آموزش اینستاگرام

راهکارهای افزایش فالوور اینستاگرام

راهکارهای افزایش فالوور اینستاگرام

چه بخواهید تجارت خود را توسعه دهید و چه بخواهید مارک شخصی خود را بسازید ، یکی از مهمترین منابعی که به شما امکان می دهد این کار را انجام دهید – به خصوص در اینستاگرام – طرفداران و فالوورهای شما هستند. به نظر می رسد اینفلوئنسرها و مشاغل زیادی در سراسر جهان وجود دارند که فالوورهای زیادی دارند. بنابراین اگر قصد داشته باشید پیج نوپای خود را داشته باشید نیاز به راهکارهای افزایش فالوور اینستاگرام دارید.

با وجود اینکه داشتن 100000 (یا بیشتر) دنبال کننده و فالوور اینستاگرام کار دشواری است اما چند استراتژی متفاوت وجود دارد که می توانید برای رشد واقعی مخاطبان خود از آن ها استفاده کنید.

راهکارهای افزایش فالوور اینستاگرام

راهکارهای افزایش فالوور اینستاگرام

مطمئن شوید که پروفایل شما عمومی باشد

بررسی ها نشان داده است كه تعداد زیادی از افراد احساس می كنند كه كنترل اطلاعات شخصی و در واقع شخصی نگه داشتن آن را از دست داده اند. در حالی که ممکن است فکر کنید خصوصی نگه داشتن پروفایل اینستاگرام یکی از معدود راه هایی است که می توان حریم خصوصی را حفظ کرد اما اگر افراد نتوانند شما را پیدا کنند و پست های شما مشاهده کنند ، چه از روی قصد و یا به طور تصادفی ، افزایش تعداد فالوور ها بسیار دشوار خواهد بود. با باز کردن اکانت اینستاگرام برای عموم ، این امکان را برای افراد فراهم می کند که پست های شما را بیابند و آن ها را به اشتراک گذاشته و به لایک و کامنت گذاشتن برای پست های شما مشغول شوند همه این موارد موارد باعث می شود که تعداد فالوور اینستاگرام شما از نظر ارگانیکی افزایش یابد.

برای فالوو شدن فالوو کنید

برای فالوو شدن فالوو کنید

اگر به دنبال راه هایی برای افزایش فالوور اینستاگرام خود بوده باشید ، پس به احتمال زیاد در مورد این استراتژی شنیده اید ، بنابراین در وهله اول به دنبال فالوو کردن افرادی باشید که به احتمال زیاد شما را فالوو خواهند کرد.

افراد تمایل دارند که اقدامات متقابلی انجام دهند ، بنابراین با این روش تا حد ممکن تعداد بیشتری از افراد را دنبال کنید و البته که به دنبال شدن باشید. اگر افرادی را فالوو کردید و توسط آن ها فالوو نشدید انتخاب با شماست که آن ها را آنفالوو و یا فالوو داشته باشید.

اما آیا این روش کارایی دارد ؟ این تئوری به آزمایش گذاشته شد و نشان داد که واقعاً می تواند به افزایش فالوور اینستاگرام شما کمک کند.

استفاده از هشتگ های مناسب برای افزایش فالوور اینستاگرام

استفاده از هشتگ های مناسب برای افزایش فالوور اینستاگرام

هشتگ ها سرگرم کننده هستند و همچنین می توانند کاملاً خنده دار باشند ، اما آنها بسیار فراتر از طنز هستند و پتانسیل اضافی به پست ها اضافه می کنند. هنگامی که از هشتگ ها به درستی استفاده می کنید ، در واقع به رشد پیج خود کمک کرده اید. اگر صاحب شغل هستید ، می توانید آگاهی از برند خود را افزایش داده و فروش محصولات شرکت خود را بهبود بخشید. مطالعات نشان داده اند که پست های اینستاگرام با حداقل یک هشتگ می تواند تا 12.6٪ بیشتر از پست هایی که به هیچ وجه هیچ هشتگی ندارند ، باعث ایجاد تعمال با کاربر شوند.

وقتی از هشتگ ها به درستی استفاده می کنید ، آنها فقط به شما در افزایش تعامل کمک نمی کنند بلکه با استفاده از هشتگ های مناسب ، مانند هشتگ هایی که دارای روند کار هستند و یا مربوط به صنایع خاص یا حوزه های کاری شما هستند ، می توانید فالوورهای بیشتری کسب کنید. با تشکر از ویژگی جستجوی هشتگ در اینستاگرام ، افرادی که به حوزه کاری شما و مباحثی که در مورد آنها بحث می کنید ، علاقه دارند می توانند به راحتی شما را پیدا کرده و به شما در رشد واقعی فالوورهای خود کمک کنند.

از یک سرویس قابل اعتماد برای افزایش فالوور اینستاگرام خود استفاده کنید

شرکت های بساری وجود دارند که ادعا می کنند به شما در افزایش فالوور واقعی اینستاگرام کمک می کنند ، اما به نظر می رسد همه آنها قابل اعتماد نیستند. اگر اینستاگرام به دلیل داشتن فالوورهای فیک اکانت شما را مسدود کند ، نمی توانید سودی از این فالوورهای فیک داشته باشید . چیزی که پیج شما به آن نیاز دارد فالوورهای واقعی است که علاوه بر اینکه تعداد فالوورهای شما را افزایش می دهند باعث افزایش میزان درگیری شما هم خواهند شد.

با این حال ، خدمات قابل اعتماد افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارد که کار بزرگی را برای جذب فالوورهای واقعی برای پیج شما انجام می دهند. به عنوان مثال ، گلد فالوور به شما کمک می کند تا به طور واقعی فالوورهای خود را در اینستاگرام رشد دهید. با استفاده از خدمات مختلفی که گلد فالوور ارائه می دهد می توانید به کسب و کار خود انرژی باورنکردنی تزریق کنید !!

وارد بحث شوید

 وارد بحث شوید

اگرچه که شاید در مراحل اولیه اینستاگرامی شما ایجاد تعامل با مخاطبان سخت به نظر برسد اما فعال شدن در اینستاگرام و ورود به مکالمات پر بازدید راهی عالی برای افزایش فالوورهای واقعی پیج شما است. وقتی در مورد موضوعات داغ – بخصوص موضوعات حوزه کاری خود شرکت می کنید و به موضوعات و گفتگوها می پیوندید ، و حتی بحث های خود را نیز آغاز می کنید ، می توانید علاقه دیگران را به دنبال مکالمه جلب کنید و فالوور های بیشتری بدست آورید. این موضوع نه تنها باعث رشد پیج شما می شود ، بلکه میزان تعمال کاربران شما را نیز بالا خواهد برد.

رشد اینستاگرامی می تواند یک روند آرام و پر دردسر به نظر برسد ، و اگرچه ممکن است ابزار و خدماتی وجود داشته باشد که قول می دهند به شما کمک کند تا اعداد مورد نظر خود را سریعتر از آنکه بتوانید داشته باشید ، ممکن است همیشه فالوور واقعی به شما ارائه نکنند. با این حال ، با استفاده از راهکارهای افزایش فالوور اینستاگرام می توانید تا حد بسیار خوبی شاهد رشد کسب و کار اینستاگرامی خود باشید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *