خدمات

لایک خارجی

لایک خارجی

امروزه لایک ها به یکی از مهمترین عامل برای سنجش میزان محبوبیت پست ها در شبکه های اجتماعی محسوب می شوند و تقریبا معیار لایک ، در اکثر شبکه های اجتماعی محبوب وجود دارد که می تواند به الگوریتم های هوشمند شبکه های اجتماعی در سنجش میزان محبوبیت کمک کند. لایک خارجی می تواند مزایای مختلفی برای پیج شما داشته باشد ، که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم.

لایک خارجی یا ایرانی ؟

قبل از اینکه به مزایای لایک خارجی بپردازیم ، باید به اهمیت آن و مقایسه آن با لایک ایرانی بپردازیم. همانطور که اشاره کردیم ، امروزه شبکه های اجتماعی عامل مهمی برای هر پست در نظر گرفته اند که به آن ها لایک و یا میزان دوست داشته شدن و یا محبوبیت گفته می شود. الگوریتم اینستاگرام به طور اختصاصی مجموعی از عامل های مختلف را برای سنجش محبوبیت پست ها و یا حتی پیج های اینستاگرامی در نظر می گیرد که اگر بخواهیم به این چندین عامل اشاره کنیم می توانیم از تعداد لایک ، کامنت ، فالوور ، بازدید و.. نام ببریم.

از آنجایی که تعداد لایک به طور مشخص میزان محبوبیت پست ها را مشخص می کند می توان گفت که یکی از مهمترین عوامل برای الگوریتم اینستاگرام می باشد. لایک خارجی به پیج شما کمک می کند که افراد مختلفی بتوانند پست های شما را در قسمت اکسپلور کشف و ببینند که باعث می شود حتی تعداد فالوورهای شما هم افزایش پیدا کند. به طور کلی اگر به دنبال داشتن پیج اینستاگرامی بین المللی هستید ، خرید لایک خارجی می تواند گزینه بهتری نسبت به لایک ایرانی باشد چرا که همانطور که اشاره کردیم ، لایک خارجی شانس پست های شما را برای بیشتر کشف شدن بالاتر خواهد برد و به این صورت می توانید فالوورهای بیشتری برای پیج خود داشته باشید.

مزایای خرید لایک خارجی

خرید لایک خارجی مزیت های مختلفی برای پیج شما خواهد داشت و به رشد سریع کسب و کار اینستاگرامی و آنلاین شما کمک خواهد کرد. در ادامه به بررسی برخی از مزیت های خرید لایک می پردازیم.

جذب فالوور بیشتر

تعداد لایک ها ، تاثیر مستقیمی در جذب فالوور بیشتر دارد به این صورت که طبیعتا هر چقدر که تعداد لایک های شما بیشتر باشد ، در قسمت اکسپلور اینستاگرام بیشتر دیده خواهید شد و در واقع افراد بیشتری می توانند محتوای ارائه شده شما را ببینند و آن را با دوستان و نزدیکان خود به اشتراک بگذارند. قسمت اکسپلور ایسنتاگرام مهمترین قسمت جذب فالوور محسوب می شود و همچنین قرار گرفتن در این قسمت می تواند به پیج شما کمک بسیاری کند که خرید لایک خارجی به پست های شما اجازه می دهد که بتوانند در قسمت اکسپلور در معرض دید افراد و مخاطبان بسیاری قرار بگیرند. بنابراین اگر به دنبال افزایش فالوور به صورت ارگانیک هستید ، خرید لایک می تواند به افزایش سرعت این روند کمک بسیاری کند.

خرید لایک خارجی و الگوریتم اینستاگرام

همانطور که بحث کردیم ، خرید لایک می تواند نقش بسیار موثری را در جذب فالوور بازی کند اما این موضوع تمام ماجرا نیست !

در مورد مسئله اولویت بندی پست های مختلف از پیج های مختلف می توان گفت که الگوریتم اینستاگرام در وهله اول برای اولویت بندی پست ها به تعداد لایک های هر پست نگاه می کند ، در واقع اولین معیاری که برای سنجش محبوبیت پست ها مورد بررسی قرار می گیرند ، تعداد لایک های هر پست می باشد و در مرحله دوم الگوریتم اینستاگرام به سایر معیارها توجه می کند بنابراین خرید لایک خارجی تاثیر بسزایی در اولویت بندی پست های شما خواهد داشت.

برندسازی !

یکی از مسائل مهمی که برای برندها و اکثر کسب و کارها مهم می باشد موضوع برندسازی و افزایش آگاهی از برند می باشد که امروزه تاثیر بسیاری بر فروش کلی کسب و کارها و مشاغل دارد. در واقع کسب و کارهایی که شناخته شده باشند ، شانس بسیار بیشتری برای فروش بیشتر خواهند داشت. خرید لایک به شما امکان می دهد که بتوانید در زمان کمتری برندسازی و اگاهی از برند خود را بالا ببرید و مشتری های بیشتر و در نتیجه فروش و درآمد بیشتری داشته باشید.

از کجا لایک خارجی بخرم ؟

خرید لایک خارجی

همانطور که در این مقاله بحث کردیم ، لایک خارجی می تواند مشتری های بین المللی برای شما به دنبال داشته باشد بنابراین کیفیت این لایک ها بسیار حائز اهمیت می باشد چرا که لایک های خارجی با کیفیت می توانند به طرز شگفت انگیزی مانند کاتالیزگر به پیشرفت کسب و کار شما کمک کنند و بر عکس این موضوع یعنی لایک خارجی بی کیفیت هم می تواند هیچ مزیت خاصی برای پیج شما نداشته باشد ! بنابراین باید از شرکت معتبری اقدام به خرید لایک خارجی کنید. گلد فالوور با سال ها تجربه در زمینه فروش خدمات لایک های خارجی توانسته است که مشتری های راضی بسیاری در این زمینه داشته باشد بنابراین برای افزایش فالوور ارگانیک ، میزان محبوبیت ، قرار گرفتن در قسمت اکسپلور تنها کافی است که اقدام به خرید لایک خارجی گلد فالوور کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *