آموزش اینستاگرام

پروموشن اینستاگرام چگونه به کسب و کار شما کمک می کند ؟

پروموشن اینستاگرام

تبلیغات در دنیای امروزی با گذشته تفاوت های زیادی دارد و این گسترش علم و تکنولوژی به ویژه پیدایش شبکه های اجتماعی تحول شگرفی در کسب و کار افراد ایجاد کرده است. در ادامه با گلد فالوور همراه باشید تا با استفاده از پروموشن اینستاگرام بتوانید کسب و کار متفاوتی تری نسبت به قبل داشته باشید.

اگر شما هم به دنبال یک استراتژی آگاهانه بازاریابی در رسانه های اجتماعی هستید ، ممکن است از خودتان سؤال کنید که تبلیغات اینستاگرام چگونه کار می کند؟

بیایید با کمی پیش زمینه در مورد ویژگی هایی که اینستاگرام برای کسب و کارها ارائه می دهد شروع کنیم.

در دو سال اخیر ، اینستاگرام مجموعه ای از ویژگی های مختلف را برای کمک به مشاغل در استفاده از وسعت گسترده در بستر رسانه اجتماعی خود در دست گسترش دارد. این ویژگی ها شامل مجموعه ای از ویژگی های تبلیغاتی تبلیغاتی ، تجزیه و تحلیل و بهبود کیفیت زندگی است.

زمانی که این ویژگی ها را بشناسید می توانید کسب و کار موفق تری در دنیای مجازی داشته باشید.

به دنبال مطالعات انجام شده در مورد رابطه بین تعداد فالوورها و رونق کسب و کار در شبکه اجتماعی اینستاگرام ، با داشتن تعداد فالوورهای بیشتر ، احتمال این که در اینستاگرام و سایر رسانه های اجتماعی تبدیل به برند شوید بیشتر می باشد.

اولین تغییر عمده اینستاگرام در سال 2016 با افزودن پروفایل های تجاری صورت گرفت.

به جای تبدیل پروفایل های شخصی به پروفایل های تجاری ، مشاغلی که دارای صفحه فیس بوک هستند می توانند اکانت های تجاری مجهز به ابزارهایی داشته باشند که فراتر از اکانت های شخصی شما هستند.

اینستاگرام حتی این امکان را به شما می دهد که در صورت تمایل به اکانت شخصی برگردید. برخی ادعا می کنند که الگوریتم فیس بوک و متعاقباً اینستاگرام اکانت های شخصی را مهم تر از مارک ها می داند. اما با این وجود این موضوع تایید شده نیست.

برخی از این ویژگی ها عبارتند از:

یک دکمه تماس اختصاصی به جای قرار دادن اطلاعات در بیوگرافی خود.
قادر به تعیین یک دسته / صنعت برای تجارت خود هستید
دسترسی به اینستاگرام Insights. این ویژگی مهم ابنستاگرام به جای تکیه بر لایک / اظهار نظر ، می تواند تحلیلی عمیق از آمار جمعیتی و برداشت های مختلف را به شما ارائه کند.
امکان ارسال آگهی به جای پست های سبک تبلیغاتی. این موارد به عنوان پست های پشتیبانی شده در یک فید ظاهر می شوند و دارای مشخصات هدفگذاری بی شماری مانند ، سبک های تبلیغ ، اهداف و انواع پرداخت هستند.
ادغام بازاریابی با اینفلوئنسرها . اکانت های تجاری می توانند با برچسب ” Paid Partnership ” پست های تبلیغاتی موثری را در اینستاگرام داشته باشند.
یکی از ویژگی هایی که می خواهیم به آن بپردازیم ، امکان تبلیغ پست های شماست که می تواند در رشد اکانت و البته برند شما کمک زیادی کند .

پروموشن اینستاگرام چگونه باعث رشد کسب و کار من می شود ؟
اثبات اجتماعی ؟

این موضوع که تعامل بیشتر از طریق بررسی ها ، لایک ها و سایر معیارهای محبوبیت به تجارت شما کمک می کند قابل انکار نیست. با این وجود این موضوع تنها نکته قابل توجه نیست.

در دنیای پر اطلاعاتی که امروز در آن زندگی می کنیم ، احتمال اینکه که محتوای با کیفیت توسط همه منتقل شود ، چقدر امکان پذیر است؟

اگر بتوانید چاشنی تعامل را به پست های خود اضافه کنید ، پست های شما به یک گلوله برفی تبدیل می شود که افراد بیشتری نسبت به آن ، اظهار نظر می کنند و می تواند به ترند تبدیل شود.

بنابراین چگونه تبلیغات اینستاگرام براساس ثبات اجتماعی عملمی کند؟

بزرگترین مورد استفاده در تبلیغات اینستاگرام ، ایجاد آگاهی از برند است. با تقویت یک پست ، می توانید اثر گلوله برفی را شروع کرده و فیدبک های مورد نظر خود را از پست ها دریافت کنید. در صورتی که هدف اصلی شما ویو بالای پست ها باشد ، این موضوع می تواند به جهش کسب و کار شما کمک کند.

الگوریتم اینستاگرام ، مانند سایر رسانه های اجتماعی ، به فاکتور اشتراک گذاری بیشتر اهمیت ویژه ایی می دهد. این بدان معناست که هرچه سریعتر پست های شما به اشتراک گذاشته شود ، الگوریتم ها ، پست های شما را در رتبه بندی های بالاتر در فید قرار می دهند.

اما چرا فاکتور اشتراک گذاری ؟ در سال 2018 بیش از 800 پست در ثانیه در اینستاگرام آپلود می شد و بیش از 1 میلیارد کاربر فعال ماهانه در سال 2018 در ایستاگرام به ثبت رسیده است. افراد پست های بهتری تولید می کنند، اما دیده شدن در این اقیانوس کمی سخت به نظر می رسد..

اینستاگرام یکی از سریعترین رسانه های اجتماعی در حال رشد است. و از آنجا که اکانت های تجاری در سال 2016 راه اندازی شده اند ، انتظار می رود که تجارت شما بتواند بسیار بهتر از گذشته رشد داشته باشد.

اینستاگرام متوجه شد که 60٪ از کاربران درمورد محصولات یا خدمات جدید روی این شبکه اجتماعی احساس نیاز به کسب اطلاعات بیشتری دارند. جالبتر از همه این که 75٪ افراد پس از دیدن پست ها اقدامی نسبت به محصول می کنند که شامل بازدید از سایتها ، خرید محصولات یا حتی به اشتراک گذاری پست هاست.

تفاوت پروموشن با تبلیغات ؟

پروموشن اینستاگرام

اینستاگرام با استفاده از ویژگی تبلیغاتی خود ، به شما در دیده شدن بیشتر کمک می کند. دقیقاً مانند Google یا Facebook Ads ، می توانید بیشتر از قبل از طریق این سیستم دیده شوید !

اینستاگرام ساختار تبلیغات خود را بر اساس هزینه در 1000 (CPM) اجرا می کند. این بدان معناست که مبلغ پیشنهادی مشخص شده را برای هر 1000 نفری که پست شما را می بینند پرداخت می کنید.

ساختار تبلیغاتی شبکه های اجتماعی دیگر مانند Google Ads با هزینه-هر-کلیک (CPC) کار می کنند ، جایی که شما ویو رایگان دریافت می کنید و فقط برای کلیک های موفق هزینه ایی پرداخت می کنید. از آنجا که اینستاگرام برای ویو ارزش زیادی قائل است ، شما باید برای بهینه سازی پست ها کاری کنید تا بتوانید بدون هدر دادن پول زیاد به اهداف خود برسید.

اما بین تبلیغات ایجاد شده از طریق مدیریت تبلیغات فیس بوک و پروموشن ایستاگرام تفاوت های مهمی وجود دارد.

قبل از اینکه بدانید پروموشن اینستاگرام چگونه کار می کند ، ابتدا باید بدانید که پروموشن اینستاگرام چیست. پروموشن اینستاگرام پستهای عادی و غیر تبلیغاتی است که می توانید آنها را با یک برچسب حمایت شده به یک پست حامی تبدیل کنید. این پست ها می توانند در همان نقطه با همان برچسب “حمایت شده” ظاهر شوند ، اما اینستاگرام در الگوریتم خود با آنها متفاوت رفتار می کند.

چرا که در هر یک از اهداف پست ها تفاوت های ظریفی وجود دارد. در حالی که هر کدام برای افزایش دید و تعامل وجود دارند. ممکن است یک آگهی دهنده تمایل بیشتری برای هدف گذاری و شخصی سازی داشته باشد. تبلیغی که می تواند از نظر ویو ، لایک ها ، نظرات و اشتراک گذاری ها ، یک پست را به موفقیت برساند.

اگر ویو ، اشتراک گذاری و مشارکت از اهداف شماست ، پس به فکر انتخاب تبلیغاتی تقویت شده باشید.

اما چرا باید از پروموشن در اینستاگرام استفاده کنید؟

به یاد داشته باشید ، هدف از تبلیعات برای پست های اینستاگرامی ، دریافت حداکثری میزان ویو و اشتراک گذاری آن ها است. اما برای افزایش ویو برند های تجاری خود لازم نیست همیشه ، یک کمپین تبلیغاتی کامل راه اندازی شود !!

اینستاگرام این موضوع را می داند ، به همین دلیل آنها آن را به عنوان یک ویژگی ارائه می دهند که هدف آن تبدیل پست های با کیفیت به تبلیغات اصلی و هدفمند است تا بتوانید ارزش آن را با افرادی فراتر از مخاطب عادی خود به اشتراک بگذارید.

اکانت های شبکه های اجتماعی نیاز به ویو از طریق پست های مختلف دارند. . یک استراتژی موثر بازاریابی رسانه های اجتماعی ترکیبی از پروموشن و تبلیغات را در بر می گیرد.

قیمت پروموشن ؟

در واقع هیچ داده آماری وجود ندارد که ارزان تر بودن تبلیغات نسبت به پروموشن را اثبات کند. با این حال ، طبق برخی از گزارشات قیمت CPC بین 0.70 و 0.80 دلار است. این رقم بر اساس تحلیل های آماری نتیجه گیری شد. کاربران بین سنین 25 تا 34 سال به ازای هر کلیک 1.23 دلار باید پرداخت کنند. از طرف دیگر ، گروه جوان بین 13 تا 17 سال با قیمت 47 سنت می توانند از تبلیغات استفاده کنند.

پروموشن در اینستاگرام چگونه کار می کند و چگونه می توانم شروع کنم؟

احتمالاً شما صاحب مشاغلی هستید که می خواهید اکانت های شبکه های اجتماعی خود را پر رونق تر از قبل کنید، یا می خواهید بدانید که چگونه می توانید با درک عملکرد پروموشن اینستاگرام ، اطلاعات بیشتری به عنوان اینفلوئنسر از پست های خود داشته باشید.

پروموشن اینستاگرام با یک حساب کاربری شروع می شود. احتمالاً از قبل اکانت دارید ، اما اگر ندارید می توانید به راحتی و با وارد کردن چند اطلاعات ساده اکانت خود را بسازید.

به تنظیمات اینستاگرام خود بروید و روی گزینه تغییر به حساب تجاری (Business Account) ضربه بزنید.
اگر در حال حاضر یک صفحه فیسبوک که مربوط به کسب و کار شما باشد نداشته باشید ، یکی از این اکانت ها برای شما ساخته می شوذ . اگر اکانت تجاری برای کسب و کار خود ندارید پیشنهاد می شود که اکانت خود را هر چه سریع تر ایجاد کنید.
اکانت خود را با دکمه های دلخواه مانند دکمه تماس یا پیوند به وب سایت خود سفارشی کنید. قبل از اتمام حتماً تمام اطلاعات تماس خود را وارد کنید.
پس از داشتن به یک حساب تجاری ، می توانید اولین پروموشن اینستاگرام را داشته باشید.

مراحل ساخت پروموشن در اینستاگرام

ابتدا به قسمت پروفایل خود رفته و بر روی دکمه Promotions ضربه بزنید. پس از آن پست مورد نظر خود را برای تبدیل آن به پروموشن انتخاب کنید. در مرحله بعد به صفحه ایی می روید که متناسب با اهداف خود از تبلیغات می توانید گزینه های مختلفی را برای زمانی که بر روی تبلیغ شما کلیک می شود انتخاب کنید می توانید گزینه های مختلفی مانند ارجاع به دایرکت و یا وب سایت خود داشته باشید. پس از آن باید مخاطبین هدف خود را انتخاب کنید که می توان این کار را به اینستاگرام واگذار کرد و یا به صورت دستی آن را تنظیم کرد. پس از انجام این مرحله اینستاگرام میزان مشارکت شما را می پرسد که متناسب با بودجه خود باید آن را تنظیم کنید. برای دیدن نتیجه و آنالیزهای پروموشن های خود قسمتی به نام Instagram Insights وجود دارد که اطلاعات لازم در مورد نحوه عملکرد پروموشن را در اختیار شما قرار می دهد.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *