آموزش اینستاگرام, خرید فالوور اینستاگرام

خرید فالوور واقعی اینستاگرام

خرید فالوور واقعی اینستاگرام

یکی از معضلاتی که کسب و کارهای آنلاین و افراد مختلف با آن مواجه هستند کم بودن تعداد فالوورها می باشد. اگر به دنبال خرید فالوور واقعی اینستاگرام هستید ادامه مطلب را از دست ندهید.

خرید فالوور واقعی اینستاگرام

اگر تاکنون خرید فالوور اینستاگرام را انجام داده باشید، احتمالاً با این سناریو آشنا هستید. شما برای خرید هزاران فالوور اینستاگرام هزینه می کنید اما چند روز بعد می فهمید که کاری جز اتلاف پول و هزینه انجام نداده اید !!

مطمئنا ، تعداد فالوورهای شما بالا می رود ، اما پست های شما هیچ درگیری و یا لایکی از طرف فالوورهای خریداری شده دریافت نمی کنند. پست های شما در صفحه جست و جو اینستاگرام نشان داده نمی شود و به طور کلی ، تنها تعداد فالوورهای شما به صورت بصری افزایش داشته است.

شما دقیقاً اشتباه هزاران نفر دیگر را مرتکب شده اید: شما به جای خرید فالوور واقعی اینستاگرام ، چندین حساب کاربری غیر فعال و جعلی را خریداری کرده اید.

خطرات خرید فالوور جعلی به جای خرید فالوور واقعی اینستاگرام

خرید فالوور واقعی اینستاگرام مسئله ای نیست و می تواند کمک بسیاری به کسب و کار شما کند اما خرید فالوورهای جعلی بی کیفیت باعث ایجاد مشکل برای شما خواهد شد.

بیایید به دو مورد از رایج ترین دلایلی که مردم و مارک ها را مجبور به خرید فالوور اینستاگرام می کند بپردازیم :

اینفلوئنسرهایی که می خواهند آمار خود را برای جذب تبلیغات بیشتر افزایش دهند.
برندهایی که می خواهند محبوب تر به نظر برسند و با ایجاد ثبات اجتماعی از رقیبان خود پیشی بگیرند.

در ادامه نحوه تأثیرگذاری خرید فالوور جعلی بر هر دو قشر اینفلوئنسر و برند ، آورده شده است.

تبلیغ کنندگان علاقه ایی به کار کردن با اینفلوئنسرهایی که فالوورهای فیک و جعلی دارند ، ندارند.

خرید فالوور جعلی و غیر فعال یکی از بدترین اقداماتی است که یک اینفلوئنسر و تأثیرگذار می تواند انجام دهد. در حال حاضر ، بسیاری از مارک ها می توانند از دور اینفلوئنسرهایی که فالوورهای فیک دارند را شناسایی کنند.

با نگاهی به میزان درگیری فالوورها با پست های شما می توان به سادگی به جعلی یا واقعی بودن فالوورهای اینستاگرام پی برد. به نمودار زیر نگاهی بیندازید که میانگین نرخ تعامل را بر اساس تعداد فالوورها نشان می دهد :

وقتی اکانت های اینفلوئنسرها را با صدها هزار فالوور و دنبال کننده مشاهده می کنید اما کمتر از یک درصد تعامل وجود دارد ، معمولاً برای تبلیغ کنندگان به معنای فالوورهای فیک و در نتیجه روی آوردن به اینفلوئنسرهای دیگر می باشد.

بنابراین تلاش شما برای جلب نظر مارک ها برای پرداخت هزینه های پست های اسپانسری شما بی فایده خواهد بود. به جای داشتن صدها هزار ربات و اکانت غیر فعال ، با خرید فالوور واقعی اینستاگرام می توانید به اهداف خود برسید.

الگوریتم جدید اینستاگرام پروفایل های دارای فالوورهای جعلی را مجازات می کند

الگوریتم اینستاگرام

اینستاگرام از یک الگوریتم برای تعیین اینکه پست های شما در چه رتبه ایی در فید فالوورهای شما نمایش داده شود و همچنین اینکه آیا محتوای شما را در قسمت اکسپلور نشان دهد یا خیر استفاده می کند.

یکی از معیارهای کلیدی که اینستاگرام برای رتبه بندی پست ها استفاده می کند ، میزان درگیری پست های شماست.اما میزان درگیری تنها گزینه ایی که چک می شود نیست. بلکه تعداد فالوورها هم نقش مهمی در زمینه دارند.

بنابراین حتی اگر شما 500K فالوور و دنبال کننده اینستاگرام داشته باشید اما فقط در هر پست تعداد انگشت شماری لایک دریافت می کنید ، برای اینستاگرام هیچ معنایی ندارد. اگر نسبت درگیری پست های شما به کل فالوورهای شما عدد خیلی کمی باشد ، محتوای شما برای مخاطبان مورد نظر کمتر ظاهر می شود.

برای مثال اگر شما یک مارک تجاری هستید که میان وعده های سالم را می فروشد. بنابراین شما از هشتگ های مربوطه در کپشن های خود استفاده می کنید زیرا این چیزی است که مخاطبان هدف شما در جستجوی آن هستند.

شاید فکر کنید که فقط به این دلیل که تعداد زیادی از دنبال کنندگان اینستاگرام را خریداری کرده اید ، شانس شما برای ظاهر شدن در قسمت جستجوی هشتگ ، بسیار بالاتر رفته باشد اما اگر فالوورهای واقعی نداشته باشید نمی توانید انتظار زیادی از اینستاگرام داشته باشید.

همه “پستهای برتر” و یا “Top Posts” از اکانت هایی تشکیل شده اند که به طور مداوم از طرفداران خود فیدبک زیادی دریافت می کنند و از نسبت تعقیب و تعامل خوبی برخوردار هستند.

به طور خلاصه و مفید ، خرید فالوورهای جعلی به جای خرید فالوورهای واقعی اینستاگرام هیچ سودی برای شما نخواهد داشت. فالوورهای فیک هیچ کار مفیدی برای برند شما انجام نمی دهند ، و هنگامی که نسبت تعامل پست های خود را خراب کردید ، بازیابی آن سخت می باشد.

بهترین راه برای افزایش فالوورهای اینستاگرام

به جای تلف کردن پول و زمان ، بهترین راه برای افزایش سریع فالوورهای اینستاگرام ، خرید فالوور واقعی اینستاگرام می باشد.

برخلاف رباتهایی که به آن ها اشاره کردیم ، فالوورهای واقعی ، حسابهای قانونی هستند که متعلق به افراد واقعی می باشند. آنها در واقع به محتوای شما علاقه مند هستند و در نتیجه ، پست های شما را لایک می کنند و نظر می دهند.

جذب فالوورهای فعال و واقعی اینستاگرام موارد زیادی می طلبد:

زمان : برای تحقیق در مورد مخاطبان مورد نظر ، ایجاد درگیری و ارتباط و استفاده از سایر تاکتیک ها برای رشد ارگانیک اینستاگرام زمان زیادی لازم خواهد بود. شما باید حداقل 40 ساعت در هفته زمان صرف موارد مختلف کنید.
پول و هزینه : از چالش های دیگر برای افراد و اینفلوئنسرها پرداخت هزینه برای تبلیغات اینستاگرام می باشد. متوسط هزینه در هر هزار برداشت (CPM) در تبلیغات اینستاگرام چیزی در حدود 5 تا 6 دلار می باشد. اگر میزان تعامل را 2٪ را فرض کنیم ، این بدان معنی است که شما تقریباً 0.25 دلار برای هر فالوور پرداخت می کنید. این هزینه می تواند به دو برابر هم برسد. تبلیغات اینستاگرام و البته هر نوع تبلیغاتی نیاز به آنالیز و آزمون و خطا دارد. خوشبختانه ، روش ساده تری برای افزایش فالوور اینستاگرام و درگیری بیشتر کاربران وجود دارد: خرید فالوور واقعی اینستاگرام

چگونه با خیال راحت خرید فالوور واقعی اینستاگرام داشته باشیم ؟

فالوور واقعی اینستاگرام

در مورد خطرات خرید فالوورهای جعلی اینستاگرام بحث کردیم. شما اکانت خود را در معرض خطر قرار می دهید ، و در واقع هیچ بازده ایی دریافت نخواهید کرد.

از طرف دیگر ، خرید فالوورهای واقعی اینستاگرام به تلاش شما کمک می کند. مشکل اینجاست که وب سایت هایی وجود دارند که ادعا می کنند فالوور های واقعی اینستاگرام را به شما می فروشند اما در واقع فقط ربات ها و اکانت های جعلی می فروشند !!

بنابراین ، قبل از خرید فالوور اینستاگرام ، نکاتی برای اطمینان از عدم کلاهبرداری آورده شده است:

فالوورهای هدفمند خریداری کنید

یکی از اولین مواردی که هنگام خرید فالوورهای واقعی اینستاگرام باید به دنبال آن باشید ، اکانت هایی است که در واقع شما را دنبال می کنند. یک فروشنده قانونی می تواند اطلاعاتی را در مورد مخاطبان مورد نظر شما ، هشتگ های مورد استفاده یا رقبا از شما بخواهد.

با استفاده از این داده ها ، آنها می توانند لیستی از اکانت های هدفمند را بر اساس جمعیت ، موقعیت مکانی و علایق ایجاد کنند.

نتیجه نهایی فقط یک دسته از فالوورهای تصادفی نیست بلکه مخاطبانی است که پست های شما را لایک می کنند و در مورد پست های شما نظر می دهند.

به عنوان مثال اگر به اکانت های برند های مختلف و محبوب نگاهی بیندازید خواهید دید که اکثر فالوورهای این برندها در زمینه های مرتبط فعالیت دارند. بنابراین فالوورهای هدفمند باید هنگام خرید فالوور واقعی اینستاگرام مورد توجه شما قرار داشته باشد.

به فالوورهای ارزان قیمت اینستاگرام مشکوک باشید

در اکثر موارد ، خرید فالوور با کیفیت بالای اینستاگرام بسیار ارزان تر از اجرای استراتژی های تبلیغاتی خواهد بود. با این حال ، اگر به نظر می رسد قیمت خیلی مناسب نباشد ، می توانید به آن ها مشکوک شوید !!

برخی از وب سایت های خرید فالوور اینستاگرام قیمت بسیار پایینی را برای هر فالوور و دنبال کننده ، به شما پیشنهاد می کنند. اگرچه ممکن است نظر شما را به خود جلب کند اما احتمال دارد که فالوورها به همان اندازه که انتظار دارید از کیفیت بالایی برخوردار نباشند. حتی بدتر اینکه ، ممکن است اینستاگرام انبوهی از فالوورهای فیک و جعلی و یا ربات های شما را تشخیص دهد و حتی این امکان وجود دارد که اکانت شما مسدود شود !!

برای خرید فالوور واقعی اینستاگرام از پرداخت هزینه بیشتر ترسی نداشته باشید چرا که فالوورهای با کیفیت می توانند به کسب و کار شما کمک بسیاری کنند.

با فروشندگان صادق و معتبر همکاری داشته باشید

با وجود شرکت ها و افراد سود جو در زمینه خرید فالوور واقعی اینستاگرام اعتماد به فروشندگان کمی سخت به نظر می رسد.

اگر شرکتی که فالوورهای اینستاگرام خود را از آن ها خریداری می کنید در مورد نحوه جذب طرفداران شما اطلاعاتی را ارائه نمی کنند ، این موضوع می تواند نشانه بدی باشد !!

در حالی که آنها مجبور نیستند شما را از مرحله به مرحله نحوه فالوو هر یک از فالوور ها ، آگاه کنند اما حداقل باید بتوانند استراتژی خود را برای شما تعریف کنند.

اگر آنها حتی نتوانند کوچکترین نکته ای راجع به آنچه انجام می دهند برای شما بیان کنند ، به احتمال زیاد به این دلیل می باشد که آنها چیزی برای پنهان کردن دارند !!

به دنبال رشد درگیری و تعامل فالوورهای خود باشید

هنگام خرید فالوور اینستاگرام ، نه تنها باید تعداد فالوورهای شما بالا برود بلکه میزان درگیری افراد با پست های شما هم باید در حال افزایش باشد.

به یاد داشته باشید دلیل خرید فالوور واقعی اینستاگرام در وهله اول این است که شما می خواهید آنها را با محتوای خود درگیر کنید تا بتوانید بازدید و آگاهی بیشتری برای برند خود داشته باشید.

مطمئناً ، سالها پیش نکته ای وجود داشت که داشتن فالوورهای بیشتر می تواند سودمند باشد. اما این روزها با تمام به روزرسانی های الگوریتم اینستاگرام مدتها است که این موضوع کم رنگ شده است. در حال حاضر برای الگوریتم اینستاگرام کیفیت مهمتر از کمیت می باشد.

از فکر خرید فالوور های اینستاگرام خود صرفاً برای تقویت تعداد فالوورهای خود دست بکشید و به دنبال راهی برای رشد آن باشید.

به دنبال خرید استراتژی باشید !!

مشکلی که در اکثر سایت هایی که فالوورهای اینستاگرام ارائه می کنند وجود دارد ، این است که آنها فقط فالوور به شما ارائه می کنند !!

داشتن فالوورهای زیاد خوب می باشد ، اما آیا می دانید پس از شروع رشد ، چه کاری انجام دهید؟ باید بتوانید آنها را درگیر نگه دارید تا بتوانید به رشد اکانت اینستاگرام خود ادامه دهید.

بهترین شرکت برای خرید فالوور اینستاگرام شرکتی است که همچنین نکاتی را برای ادامه رشد و کسب درآمد از فالوورها به شما ارائه می دهد. این موضوع می تواند به شکل مشاوره ، پیشنهادات هشتگ و منابع دیگر باشد. این استراتژی ها باعث می شود تا پس از دریافت فالوور هم بتوانید به رشد برند خود کمک کنید.

بهترین مکان برای خرید فالوور واقعی اینستاگرام

یکی از قدرتمندترین راه های رشد تعداد فالوورهای واقعی اینستاگرام که به طور جدی می تواند به شما کمک کند و غالباً از آن غافل می شوند ، استفاده از هشتگ های مرتبط می باشد.

هشتگ های صحیح برای استفاده در اینستاگرام برای کسب و کار یا صنعت های مختلف چیست و آیا آنها با هم مرتبط هستند؟

موضوع هشتگ ها خیلی ساده نیست و نباید از هر هشتگ قدیمی استفاده کنید. افراد و برندهای مختلف معمولاً از اهمیت استفاده از هشتگ های صحیح غافل می شوند.

اثرات و مضرات خرید فالوورهای بی کیفیت

فالوورهای وفادار خود را از دست خواهید داد

حتی اگر اکانت اینستاگرام شما به تازگی فعالیت خود را شروع کرده باشد ، به احتمال زیاد باید حداقل چند فالوور وفادار داشته باشید.

این فالوورها از ابتدا با شما بوده اند. شاید آنها به دلیل علایق مشترک و یا رابطه شخصی با شما در ارتباط باشند و یا آنها دقیقاً از ابتدای شروع فعالیت اینستاگرامی ، شما را دنبال کردند. به هر صورت ، این فالوورها وفادار مهم هستند. در واقع ، آنها برای موفقیت نهایی شما ضروری خواهند بود.

آنها پست های شما را بیشتر از فالوورهای دیگر شما دوست دارند و یا در مورد آن ها نظر می دهند. آنها مطالب شما را با دوستان و فالوورهای خود به اشتراک می گذارند. این نوع فالوور در ادامه رشد اکانت شما ، بسیار عالی می باشند. اگر ناگهان فالوور بخرید ، این هواداران وفادار متوجه آن خواهند شد. در عوض ، آنها تصمیم شما برای خرید فالوور را نشانه این که تنها هدف شما شهرت و ثروت است ، می بینند.

اعتبار خود را از بین خواهید برد

از دست دادن وفاداری فالوورهای متعهد شما تنها اثر منفی خرید فالوورهای فیک اینستاگرام نیست. همچنین اعتبار خود را هم از دست خواهید داد.

فالوورهای وجود دارند که از شما پیروی می کنند اما به طور جدی با پست های شما درگیر نیستند. آنها ممکن است اظهار نظر یا لایک نکنند ، زیرا هنوز درباره محتوای یا شخصیت شما به نتیجه ایی نرسیده اند. اگر در همین حین هم به صورت ناگهانی افزایش فالوور داشته باشید می تواند برای فالوورهای شما کمی تعجب آور باشد.

از دست دادن اعتبار خود در مورد این فالوورها باعث می شود که تعداد فالوورهای شما کاهش یابد. اگرچه که ممکن است افت و ریزش فالوورها در مقایسه با تعداد دنبال کنندگانی که خریداری کرده اید کوچک به نظر برسد ، اما این احتمال وجود دارد که فالوورهای واقعی و معتبری را از دست دهید.

بنابراین ، با خرید فالوور واقعی اینستاگرام از شر مشکلات فالوورهای جعلی و فیک خلاص شوید !!

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *