آموزش اینستاگرام

گرفتن لایک اینستاگرام

گرفتن لایک اینستاگرام

آیا شما هم به دنبال گرفتن لایک اینستاگرام هستید و نمی دونید باید چه کارهایی رو انجام بدید؟ در ادامه مطلب با گلد فالوور همراه باشید.

بزرگترین اعتبار در اینستاگرام تعداد لایک های هر پست می باشد. با لایک بیشتر ، پست اینستاگرام شما در فیدهای کاربر با اولویت بیشتری نشان داده می شود. همچنین به دست آوردن تعداد لایک های بیشتر به تضمین بیشتر قرار گرفتن پست های آینده شما در معرض دید کاربران کمک می کند ، زیرا الگوریتم این پلتفرم علاقه بیشتری برای نشان دادن پست های محبوب به کاربران دارد.

گرفتن لایک اینستاگرام

تعداد لایک های بیشتر می تواند مجموعه ای از مزایای دیگر ، مانند فالوورها و ترافیک بیشتری را فراهم کند ، زیرا اگر تعداد زیادی از افراد پست شما را دوست دارند ، آن را به افراد دیگر هم پیشنهاد می کنند و به این ترتیب تعداد فالوورهای خود را افزایش می دهید، لایک ها می توانند به یک مؤلفه مهم استراتژی کلی اینستاگرام شما تبدیل شوند.

با استفاده از نکات مطرح شده در ادامه می توانید تعداد لایک اینستاگرام بیشتری داشته باشید.

به اشتراک گذاشتن تصاویری که نتیجه بخش هستند

به اشتراک گذاشتن تصاویری که نتیجه بخش هستند

تصاویر احتمالاً مهمترین بخش استراتژی اینستاگرام شما هستند ، بنابراین اجازه دهید با آنها شروع کنیم.

همانطور که برای به دست آوردن لایک بیشتر ، تصویری را به اشتراک می گذارید ، درمورد آنچه که می تواند فالوور های شما را به سمت لایک کردن پست ها سوق دهد فکر کنید. به پست های قدیمی خود نگاه کنید و آنها را تحلیل کنید ، ببینید کدام یک بیشترین لایک را کسب کرده اند.

اگر یک حساب کاربری جدید دارید ، یا در گذشته تعداد زیادی پست به اشتراک نگذاشته اید ، باید پروفایل های رقبا را بررسی کنید و ببینید که چه محتوایی را پست می کنند. هنگامی که شما در مورد انواع تصویرهایی که لایک دریافت می کنند ، اطلاعاتی داشته باشید ، می توانید تصاویر مشابه را ایجاد کرده و آنها را به اشتراک بگذارید.

به طور کلی دو نوع تصویر وجود دارد که می توانید در فید اصلی اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید – عکس ها و تصاویر طراحی شده.

اگر به طور خودکار عکس را به اشتراک می گذارید ، می توانید یک فیلتر اضافه کنید و آن را برای انتشار آماده کنید. امارها نشان می دهد که برای ایجاد حداکثری ارتباط ، شما باید از فیلتر های مناسب عکستان استفاده کنید ، یا اصلاً آنها را اضافه نکنید (زیرا پستهای بدون فیلتر هم می توانند تاثیرگذاری خود را داشته باشند).

اما اگر می خواهید تصویری از پیش طراحی شده را به اشتراک بگذارید ، باید متن آن را مانند یک نقل قول یا یک واقعیت یا چیز سرگرم کننده ای که باعث جذابیت بیشتر عکس می شود ، در نظر بگیرید. عکس ها و ویدیو های سرگرم کننده و مفید به طور کلی عملکرد خوبی دارند.

استفاده از فیلتر مناسب برای عکس ها و ویدیوها می تواند جلوه ایی خاص به محتوای شما بدهد که البته باید متناسب با اتمسفر محتوا فیلتر مناسب را انتخاب کنید. همچنین برای عکس های طراحی شده هم این موضوع صدق می کند.

استفاده از هشتگ ها در کپشن های پست ها

استفاده از هشتگ ها در کپشن های پست ها

اگر دوست دارید لایک بیشتری در اینستاگرام داشته باشید ، باید آن را تقاضا کنید.

می توانید این کار را با اضافه کردن یک پیام ساده مانند “لطفاً این پست را لایک کنید” در کپشن انجام دهید. قرار دادن آن به عنوان متن روی ویدیو و یا عکس هم می تواند کمک کند.

شرکت های مختلفی که به طور مرتب نقل قول های جذاب را منتشر می کنند و از مردم می خواهند که آنها را با یک لایک همراهی کنند ، به تعداد لایک های بیشتری در اینستاگرام دست یافته اند. آنها از این تکنیک برای به دست آوردن لایک استفاده کرده اند ، که به آنها کمک کرده است بیش از یک میلیون دنبال کننده نیز داشته باشند.

همچپنین آمارها نشان داد که پستهایی با یازده یا بیشتر هشتگ بیشترین لایک را در اینستاگرام کسب کردند.

بنابراین شما باید هر بار که پستی منتشر می کنید حداقل یازده هشتگ اضافه کنید. می توانید موارد بیشتری هم اضافه کنید ، اما مراقب باشید که بیش از پانزده مورد اضافه نشود ، زیرا پست شما می تواند اسپم تلقی شود.

اگر محتوای محبوبی را به اشتراک می گذارید ، می توانید از لیست های هشتگ های برتر اینستاگرامی برای لایک استفاده کنید. آنها برای ارسال مطالب در موضوعات کلی عالی هستند.

اگر پست های شما متعلق به یک حوزه خاص هستند ، باید از ابزاری مانند Hashtagify استفاده کنید تا فقط موارد مرتبط را پیدا کنید.

بهترین زمان بندی برای گرفتن لایک اینستاگرام

بهترین زمان بندی

طبق گزارشات و امارها ، پستهای منتشر شده بین 10 شب تا 3 شب بیشترین تعامل را دارند.

دلایل مختلفی برای این موضوع وجود دارد ، اما یک نکته مهم که باید در نظر داشته باشید این است که در صورت پایین بودن رقابت ، میزان تعامل بالاتر می باشد. کمتر کسی در بین ساعت 10 تا 3 شب پست می کنند ، که به این معناست که تعداد پست های کمتری در تقابل با پست شما قرار دارد که می تواند توجه افراد را جلب کند. همانطور که اشاره شد توجه بیشتر ، می تواند به معنای قرار گرفتن در معرض دید بالاتر باشد – اما شما باید آزمایش کنید و ببینید که آیا تعامل مخاطبان مناسب در این ساعات وجود دارد یا خیر.

با استفاده از برخی آزمون و خطاها ، می توانید برنامه مطلوب پست کردن برای کسب و کار خود را پیدا کنید. برای به حداکثر رساندن این امر ، باید برنامه خود را با استفاده از یک ابزار برنامه ریزی خوب اینستاگرام زمانبندی کنید.

در شبکه های اجتماعی دیگر مطالب را به اشتراک بگذارید

گرفتن لایک اینستاگرام

اگر فالوور هایی در شبکه های اجتماعی دیگر دارید ، عاقلانه است که پست های اینستاگرام خود را دوباره در این شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری متقابل باعث خواهد شد که طرفداران شما به حساب اینستاگرام شما منتقل شوند و از این طریق لایک بیشتری به دست آورید.

اینستاگرام به شما امکان می دهد تا هنگام انتشار ، پست ها را به طور خودکار در Tumblr ، Facebook و Twitter به اشتراک بگذارید. اما این موضوع همیشه کارآمد نیست ، زیرا پست ها با توجه به محدودیت های تصویر و غیره در هر شبکه اجتماعی متفاوت نمایش داده می شوند ، اما این راه ارزش امتحان کردن را دارد.

برای گرفتن لایک اینستاگرام پست های دیگران را لایک کنید

گرفتن لایک اینستاگرام

طبق گزارشات اگر به طور تصادفی عکس هایی را در اینستاگرام ، به طور تصادفی لایک کنید می توانید انتظار دریافت حدود 20 لایک به ازای هر 100 لایک خود ، و 6 فالوور داشته باشید. این استراتژی همچنان به کار خود ادامه می دهد و می تواند فالوورهایی را برای شما به دنبال داشته باشد.

این استراتژی به اهداف تجاری شما بستگی دارد ، اما می تواند ارزش آن را داشته باشد تا از فید معروف اینستاگرام و فیدهای هشتگ های معروف و لایک کردن پست ها که سرگرم کننده یا مفید به نظر می رسند – یا از پروفایل هایی که مربوط به تجارت شما هستند ، استفاده کنید.

این مورد به شما در گرفتن لایک اینستاگرام کمک می کند تا فالوورهای خود را بدست آورید ، که می تواند دسترسی شما را بیشتر کند.

برگذاری مسابقات لایک و تگ

برگذاری مسابقات لایک و تگ

برنده شدن به ازای لایک کردن در مسابقات راهی آسان برای هدایت تعامل می باشد.

برای این نوع مسابقه ، تمام کاری که باید انجام دهید پست کردن عکس در اینستاگرام است و از مردم بخواهید که پست را برای شرکت در این مسابقه لایک کنند. از آنجا که این روند آسان است ، افراد زیادی احتمالاً این کار را خواهند کرد ، به خصوص اگر جایزه شما خوب باشد. اگر پست های شما لایک کمی دارند ، این روش می تواند به شما کمک کند.

برای کسب نتایج قوی تر ، یک مسابقه هشتگ اجرا کنید ، که در آن از مردم می خواهید نه تنها پست را لایک کنند بلکه افراد مختلفی را در کامنت ها منشن کنند. برخی از افراد علاقه خاصی به منشن کردن افراد دارند که می تواند برای شما مفید باشد.

مسابقه لایک و هشتگ هر دو لایک و نظر را افزایش می دهد.

اینها برخی از بهترین راهها برای گرفتن لایک اینستاگرام هستند. باید همه آنها را امتحان کنید ، زیرا آنها زمان زیادی نمی گیرند. آخرین مورد یعنی – اجرای یک مسابقه “Like to Win” ، زمان کمی بیشتری نیاز خواهد داشت و حتی نیاز به برنامه ریزی دارد ، اما هنوز هم اجرای آن نسبتاً آسان می باشد.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *