خرید کامنت انگلیسی

رفع بلاک اینستاگرام

رفع بلاک پیج اینستاگرام
آیا پیج اینستاگرام شما بلاک شده است؟
بلاک شدن پیج اینستاگرام چیست؟

  1. خرید کامنت انگلیسی:در واقع در اینستاگرام قوانین وضع شده برای جلوگیری از سوء استفاده کاربران برای تبلیغات اسپم و یا سوء استفاده کردن برای جذب فالوور با ربات های که در بازار موجود هستند.
  2. اینستاگرام به دلایل مختلفی ممکن است پیج شما را بلاک کند از جمله این موارد میتواند لایک کردن در مدت زمان کوتاه به تعداد زیاد باشد یا فالو و آنفالو کردن در مدت زمان کوتاه به تعداد زیاد باشد اگر کامنتی بگذارید که قوانین اینستاگرام را نقض کند یا افراد ان کامنت را ریپورت کنند ممکن است اینستاگرام پیج شما را بلاک کند.
  3. بلاک شدن پیج در اینستاگرام به این معنی است اینستاگرام به خاطر خطا هایی که از طرف پیج شما سر می زند یا قوانینی را که نقض می کنید موقتا فعالیت های شما را محدود می کنم این محدودیت موقت فعالیت شما می تواند از ۲۴ ساعت تا یک ماه نیز ادامه پیدا کند و هر بار در صورت تکرار تهدید از قوانین اینستاگرام این مدت زمان طولانی تر خواهد شد تا جایی که ممکن است پیج شما برای همیشه مسدود شود اگر نمی دانید که چگونه می توانید سریع تر از محدودیت ها و بلاک شدن اینستاگرام خلاص شویم بهتر است بدانید با خرید کامنت انگلیسی که شامل کلمات معنی دار درس زبان انگلیسی انگلیسی باشد میتوانید این محدودیت را سریعتر برطرف کنید.
  4. همچنین بعد از خرید کامنت انگلیسی به مدت سه روز یا ۷۲ ساعت هیچ اینتراکشن یا فعالیتی در پیج خود نداشته باشیم بعد از گذراندن این سه روز با توجه به اینکه شما کامنت های انگلیسی معنا دار در زبان انگلیسی دریافت نموده ای که نشان دهنده این است چی شما واقعی بوده و مخاطبان واقعی داری که برای شما کامنت میگذارند پیج شما رفع بلاک خواهد شد این در صورتی است که اگر شما تعداد کامنت خریداری شده تا بیشتر باشد امکان رفع سریع تر بلاکی خواهد بود.

 

Loading...