مدیریت پیج اینستاگرام

در زیر میتوانید پلن های مدیریت پیج اینستاگرام گلدفالوور را مشاهده کنید.

متخصصین ما با سالها تجربه در شبکه های اجتماعی مدیریت شبکه اجتماعی شما را به بهترین نحو انجام خواهند داد تا شما فقط روی ارائه خدمات بهتر به مشتریانتان تمرکز کنید.

مدیریت پیج مگنت پلاس

تبلیغات اینستاگرام

 

مشاوره و استراتژی برای پیج تنظیم بایو ، پست ها ، قالب ، کپشن و بهترین هشتگ های مورد نیاز پیج راهنمایی کامل پیج برای بالا رفتن فروش یا مخاطب لینک گذاری پست ها برای بالا رفتن بازدید آن پست

  • تعداد پست عکس 10
  • تعداد پست ویدیویی 5
  • تعداد استوری 10

ماهیانه 2 میلیون و 800 هزار تومان

مدیریت پیج مگنت پرو

تبلیغات اینستاگرام

مدیریت پیج مگنت پرو

مشاوره و استراتژی برای پیج تنظیم بیو ، پست ها ، کپشن و بهترین هشتگ های مورد نیاز پیج راهنمایی کامل پیج برای بالا رفتن فروش یا مخاطب لینک گذاری پست ها برای بالا رفتن بازدید آن پست جواب دادن کامنت ها به صورت متن اماده در چند قالب پیشنهاد برای قالب اختصاصی برند سازی حرفه ای

  • تعداد پست عکس 15
  • تعداد پست ویدیویی 10
  • تعداد استوری 20

ماهیانه 4 میلیون و 200 هزار تومان

مدیریت پیج مگنت VIP

مدیریت پیج مگنت VIP

مشاوره و استراتژی حرفه ای تنظیم بیو ، پست ها ، کپشن و بهترین هشتگ های مورد نیاز پیج راهنمایی کامل پیج برای بالا رفتن فروش یا مخاطب لینک گذاری پست ها برای بالا رفتن بازدید آن پست جواب دادن کامنت ها به صورت متن اماده در چند قالب پیشنهاد برای قالب اختصاصی پیشنهاد های برگذاری مسابقه های هدف مند و طراحی توسط ادمین برای جذب فالوور واقعی ایجاد هایلایت مناسب برند سازی حرفه ای بالا بردن امنیت پیج 

  • تعداد پست عکس 20
  • تعداد پست ویدیویی 10
  • تعداد استوری 30

ماهیانه 5 میلیون و 200 هزار تومان

در مورد اینستاگرام تا چه حدی فکر می‌کنید که متخصصید؟

هشتگ 

هشتگ چیست و چه تاثیری دارد؟
هشتگ ابزار ساده‌ و بسیار کاربردی است که استفاده صحیح و حساب‌شده از آن به‌ خصوص در شبکه‌ اجتماعی اینستاگرام می‌تواند به‌شدت کارآمد و مؤثر واقع شود زیرا هشتگ باعث می‌شود یک پست از 1 نفر به میلیونها نفر منتقل شود و بازخوردهای بسیاری را به همراه خود بازگرداند و به بسیاری از کسب و کارها کمک کند که در حیطه کاری خود درخشیده شوند و این هم باید ذکر کنیم که امروزی در کسری از زمان افراد بسیار زیادی با استفاده از هشتگ ها در تعاملند و نمی‌توان اینگونه به قضیه نگاه کرد که همیشه و در هر حالت و روش استفاده از هشتگ، بهره‌وری مدنظر حاصل خواهد شد، زیرا اینستاگرام هوشمندانه و با استفاده از الگوریتم های تکنیکال هوش تصنعی به فعالیتش ادامه می‌دهد. با نظر به این موارد اینستاگرام صفحه‌ای نیست که هر آنگونه که وارد آن شویم نتیجه بسیار خوبی حاصل شود و قطع به یقین به متخصصان این حوزه نیاز خواهید داشت.

استراتژی برای پیج برای رشد

شاید این سوال براتون پیش بیاد که چرا اصلا باید استراتژی داشت؟
وقتی برای یک پیج کاری می‌توان بصورت عادی کار کرد، چرا هزینه‌ی اضافی برای خود یا تیممان بتراشیم؟
تا حدودی این نظر درست بود، اما در زمان قدیم! آن زمانی که فضای مجازی انقدر بازدید و بازخورد نداشت، اما وقتی برای پیج استراتژی نوشته و انجام می‌شود باعث می‌شود پیج بعد از چند مدت به بازدیدهای زیادی رسیده و بتواند به صورت حرفه‌ای و هدفمند و بدون افت کاربر و بازخورد بین پیج های دیگر و همانند کسب و کار شما، اینفلوئنسرها و … به فعالیت خود ادامه دهد.

لینک گذاری

به منظور بهتر دیده شدن کسب و کار شما در فضای وصیع مجازی صورت می‌پذیرد. برای حضور شما در اکسپلور اینستاگرام از موارد و اعمالی که متخصصان ما با تمرین و تکرار به این تجارب دست پیدا کرده‌اند و با استفاده از الگوریتم های درست اعلام شده از سوی اینستاگرام در جهت رشد پیج کاری شما تلاش می‌کنند که رشد نسبتا سریع و درست و اورگانیک را تجربه کنید.

برندیگ یا برندسازی

بسیاری از مردم تعریف برندسازی را فقط داشتن لوگو و یک متن سازمانی کوتاه می‌دانند که بسیار اشتباه است؛ زیرا برندیگ همسو کردن ذهنیت مخاطبین شما نسبت به محصول یا خود شخص یا شرکت به شکل خاص و درستی است.
بدیهی است که مصرف کنندگان با آن در ارتباط هستند. نام تجاری از طریق اسم، لوگو، شعار و یا طراحی شرکتی که صاحب آن است، شناسایی می‌شود. برندسازی زمانی صورت می‌گیرد که این تجربه و تصویر به شکل درست بازاریابی شود و اینگونه توسط افراد بیشتری قابل تشخیص خواهد بود. در میان شرکت های متنوع و مختلفی که همین محصول و خدمت را ارائه می‌دهند، به واسطه‌ی محصولات و خدمات مشخصی شاسایی خواهید شد.
تبلیغات یکی از حرفه‌ای ترین و کلیدی ترین کارهاییست که می‌توان در راستای برندسازی به حساب آورد. تبلیغات علاوه بر آنکه موجب شناسایی برند توسط مصرف کنندگان خواهد شد، شهرت و استانداردهای خوبی برای برند شکل می‌دهد که شرکت ها باید آنها را حفظ کرده و بهبود بخشند، اما این تنها کاری نیست که برای برند سازی مثمر ثمر واقع خواهد شد و حتما در جایی نیاز به متخصص به شدت احساس خواهد شد.

پست، استوری و هایلایت

بیشتر افراد به اشتباه فکر می‌کنند کسی که وارد پیجشان می‌شود، اصلا توجهی به پست ها استوری ها و هایلایت ها ندارد و می‌گویند پیج در وضعیت خوبی از بازدید قرار دارد.
این طرز فکر از اساس اشتباه است، زیرا جلوه پست و استوری هاست که باعث مورد توجه قرارگرفتن پیج می‌شود. افرادی که به دیدن پیج می‌آیند به چیدمان پیج دقت بسیاری دارند زیرا فردی که وارد پیج شما شده، در اولین ورود نگاه او به سمت پست، استوری و هایلایت ها خیره می‌شود و این موضوع است که باعث جذب مشتری یا فالوئر می‌شود.

امنیت اینستاگرام

خیلی جاها مشاهده می‌کنیم که در بیوگرافی پیج این نوشته به چشم می‌خورد، امنیت پیج؛ @یه بابایی!
به ذهنتان خطور می‌کند که قطع به یقین هکری ماهر در اتاقکی تیره پای سیستمش انتظار ورود فرد یا رفتار مخرب برای پیج را می‌کشد تا سریعا از دنیای اینترنت او را کُن لَم یَکُن کند! اما نداشتن اطلاعات کافی باعث می‌شود شما اینگونه فکر کنید و افراد سود جو به منافع خود برسند.

برگردیم سر بحث اصلی
امینت اینستاگرام به خودی خود بالاست و فقط برای بهتر شدن و بالا بردن امنیت پیج های اینستاگرامی، می‌توان انجام داد که به هیج عنوان کسی نتواند پیج اینستاگرام رو مورد هک قرار دهد.
به طور مثال :
با فعال کردن احراز هویت دو عاملی
درست انتخاب کردن پسورد
نداشتن اطلاعات داخل پروفایل اینستاگرام ما اعم از ایمیل، شماره تلفن سن و اطلاعات دیگری که ثبت کرده‌ایم
می‌تواند برای بالابردن امنیت اقدامات خوبی باشد.

تولید محتوا


خدمات دیگر ما اعم از مدیریت شبکه های اجتماعی همچون؛ اینستاگرام، پینترست، تلگرام و غیره خواهد بود که در حال حاضر رزومه ما نیز معرف حضور شما خواهد بود که در صورت تمایل می‌توانیم نمونه کارهای خود را به عزیزان ارائه دهیم
خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی شامل؛ بالا بردن مخاطب، افزایش بهره‌وری پیج یا صفحه کاربری و یا خدمات دیگری همچون تولید محتوا با قابلیت بازخورد بالا و ساخته شده متناسب با الگوریتم های گوگل و سئو برای مشتریانمان انجام می‌دهیم
در حال حاضر پس از ثبت درخواست به صورت تلفنی مدیریت صفحه با رضایت شما دریافت و پس از انجام خدمات به حضور گرمتان ارائه می‌شود
لازم به ذکر است هزینه فعالیت ها بصورت منفک و بخش بخش محاسبه و صورتحساب نهایی به حضور شما ارسال می‌گردد