کسب درآمد از اینستاگرام

[کسب درآمد از اینستاگرام

نماینده فروش گلد فالوور باشید

با بازاریابی در گلد فالوور میتوانید کسب درآمد کنید و جزء تیم فروشندگان گلد فالوور باشید.

با عضویت در سایت گلد فالوور بجز بهرمندی از مزایای همچون استفاده از شارژ کیف پول و استفاده از تخفیفات بیشتر میتوانید با ارسال لینک اختصاصی بازاریابی خود که از طریق پروفایل شخصیتان میتوانید آن را دریافت نمایید از جذب مشتریهایی که توسط لینک شما خرید میکنند پورسانت مستقیم دریافت کنید و کسب درآمد کنید.

پورسانت مادالعمر

شما با جذب هر مشتری از طریق لینک اختصاصی خود بصورت مادامالعمر از خرید آن مشتری پورسانت میبرید.

پورسانت ماهانه

برای نمایندگان فعال فروش پلن های جوایز سقف فروش ماهانه داریم. درصئرتیکه سقف فروش بازارباب از طریق لینک بازاریابی اختصاصی در ماه بیشتر بشود بجز درصد بازاریابی خودشان جوایز نقدی بازاریابی با مبالغ سقف فروش زیربه آنها تعلق میگرد:

200 هزار تومان در ماه جایزه نقدی 10 هزار تومان

500 هزار تومان در ماه جایزه نقدی 50 هزار تومان

1 میلیون تومان در ماه جایزه نقدی 120 هزار تومان

3 میلیون تومان در ماه جایزه نقدی 500 هزار تومان

8 میلیون تومان در ماه جایزه نقدی 1 میلیون تومان

لازم به ذکر مجدد است که این مبالغ جوایز سقف فروش ماهانه جدا از درصد فروش اصلی بازارباب میباشد و به آن مبلغ اضافه میگردد.

جایزه فروشنده برتر ماه

به فروشنده برتر هر ماه که بیشترین مبلغ فروش را داشته است یک جایزه جداگانه که از ابتدای آن ماه مشخص میگردد تعلق خواهد گرفت.

لول بازاریابی

سه لول بازاریابی در گلد فالوور وجود دارد.

لول برنزی

لول اول و پاینه لول برنزی است که 10 درصد از مبلغ کل فروش بازاریاب از طریق لینک اختصاصی سهم بازاریابی است که به حساب آن در پروفایل واریز میگردد.

لول نقره ای

لول دوم لول بازاریابی نقره ای است که بعد فروش 500 هزار تومان در ماه قبلی به لول نقره ای در ماه بعد ارتقاء پیدا میکنید که درصد بازاریابی شما به 12 درصد میرسد.

توجه داشته باشید در صورت فروش زیر مبلغ 500 هزار تومان در ماه بعدی لول شما در ماه آینده به لول برنزی باز خواهد گشت اما محاسبه درصد ماه جاری شما بر اساس لول نقره ای صورت میپزیرد.

لول طلایی

لول سوم و بهترین لول بازاریابی طلایی است که از سقف فروش 3 میلیون تومان در ماه قبلی  به لول طلایی ارتقاء پیدا میکنید که سود بازار یابی شما به 15 درصد میرسد.

توجه داشته باشید که اگر در ماه اول نیز این مقدار فروش داشته باشید به یکباره از لول برنزی به لول طلایی ارتقائ پیدا خواهید کرد و در ماه بعد میتوانید از 15 درصد سود بازاریابی بهرهمند شوید. در لول گلد هم مانند لول نقره ای اگر سقف فروش 3 میلیون تومان را نداشته باشید در ماه بعد بسته مقدار فروش به لول های نقره ای و یا برنزی بازمیگردید.

نحوه تسویه

دو روش برای تسویه درآمد حاصل از بازاریابی وجود دارد.

1 شارژ کیف پول

بازاریاب میتواند در هر زمان از طریق تیکت درخواست جابجایی درآمد حاصل از بازاریابی خود را به حساب کیف پول حساب کاربری خود در سایت بدهد تا با آن سفارش ثبت کند.

2 تسویه نقدی

در صورت تمایل بازاریاب به تسویه نقدی که در هفته یکبار امکانپذیر میباشد کاربر میتواند با عضویت در سایت پی پینگ از طریق لینک گلد فالوور مبلغ تسویه شده را در حساب بانکی خود دریافت نمایید.

چگونه بازاریابی کنیم؟

شما با تبلیغ در پیج اینستاگرام خود و درج لینک اختصاصی خود در بایو پیج اینستاگرام میتوانید افراد زیادی را جذب کنید و یا با ارسال لینک اختصاصی بازاریابی خود در گروه های تلگرامی خود به همراه توضیحاتی از قبیل کیفیت خدمات و قیمت مناسب و انجام سفارشات با سرعت بالا و … اقدام به جذب افراد بکنید.

همچنین میتوانید با ارسال این لینک به دوستان و آشنایان خود از طریق اینستاگرام و تلگرام توجه آنها را به خرید از سایت گلد فالوور جلب کنید. مجددا تاکید میشود که با خرید هر فرد از طریق لینک بازاریابی اختصاصی شما از سایت گلد فالوور شما بصورت مادام العمر از خرید آن فرد پورسانت دریافت خواهید کرد.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]