مدیریت رشد اینستاگرام | اتوپایلت

سرویس اتوپایلوت همان خلبان خودکار سرویس جدیدی است از تیم گلد فالوور برای ارائه بهتر سرویس ها به کاربران پر مشغله که در وقت آنها صرفه جویی شود.

مدت‌ها بود که مشتریان درخواست سرویس هایی رو به صورت اتوماتیک و خودکار داشتن که منجر به ارائه ی سرویس‌های همچون لایک اتوماتیک و بازدید اتوماتیک در سایت گلد فالوور شد.

مشتریان عزیز گلد فالوور که اکثرا ادمین ها و اینفلوئنسر ها هستند تمایل دارند تا درگیری کمتری در رابطه با افزایش بازخورد تمامی موارد در اینستاگرام از جمله لایک، بازدید، فالوور و غیره داشته باشد.
سرویس اتو پایلت اولین سرویس نوآورانه از این دست است که که نمونه مشابهی در حال حاضر ندارد. سایت گلد فالوور شما را برای مدیریت رشد اینستاگرام بی نیاز از هرگونه وقت گذاشتن در رابطه با خرید جداگانه هر یک از سرویس ها برای هر پست می کند.
توجه داشته باشید این سرویس نیاز به و پسورد مشتری ندارد و صرفاً آیدی مشتری که همون آدرس پیج میشود کفایت میکند ما بدون دسترسی برای ورود به پیج مشتری سرویس مدیریت را برایشان انجام می دهیم.

لازم به ذکر است این سرویس ربات نیست و ما به صورت سیستم هایی کنترل رشد پیج شما را با ارسال تمامی خدمات خود در سایت مانند ارسال فالوور ارسال لایک برای هر پست ارسال بازدید برای ویدیو ها، پروفایل ویزیت، ایمپرشن، ریچ، بازدید استوری، افزایش کامنت و غیره بالا می‌بریم.

این سرویس با ارسال همزمان و اصولی فالوور لایک بازدید بصورت متناسب و به طور کلی بالا بردن کلی بازخورد، پیج شما را در مدت زمان کوتاهی ترند می‌کند و شما برای رسیدن به اهداف خود دیگر نیازی نیست وقت برای کلیه کارهایی جزیی بگذارید و میتونید با تمام توان روی هدف اصلی خود و تولید محتوا متمرکز شوید.

مدیریت رشد اینستاگرام | اتوپایلت – پکیج: پکیج 1
13,000,000 تومان / در ماه
100k فالوور 10k لایک 15k بازدید Reach+impression+Profile Visit (30 پست در ماه)
مدیریت رشد اینستاگرام | اتوپایلت – پکیج: پکیج نامحدود
26,000,000 تومان / در ماه
250K فالوور 10K لایک 15k بازدید Reach+impression+Profile Visit (مصرف منصفانه 99 پست در ماه)
Clear
Loading...