تبلیغات گوگل

۱,۵۴۹,۹۹۹ تومان۶,۱۸۹,۹۹۹ تومان

صاف
  • قیمت افزودنی ها: 0 تومان
  • قیمت دلار: 1,549,999 تومان
  • مجموع: 0 تومان
شناسه محصول: نامعلوم دسته:

توضیحات

گوگل اد یا تبلیغات گوگل چیست؟

امروزه تبلیغات دیجیتال به بخش جدا ناپذیری از مشاغل به خصوص برندهای مختلف تبدیل شده است که استفاده مناسب و بهینه از این تبلیغات می تواند درهای موفقیت را برای کسب و کار شما باز کند و دقیقا بر عکس این موضوع یعنی استفاده نکردن از تبلیغات دیجیتال می تواند تا حد زیادی سرعت پیشرفت شما را کندتر کند. امروزه گوگل اد به عنوان یکی از بهترین راه های تبلیغاتی آنلاین شناخته می شود که می تواند میزان درآمد شما را به بالاترین حد ممکن برساند.

گوگل اد و یا گوگل ادوردز چیست و چه کاربردی دارد؟

گوگل اد (Google AdWords) یک بستر تبلیغاتی آنلاین کلیکی است که به تبلیغ کنندگان امکان می دهد تبلیغات خود را در صفحه نتایج موتور جستجوی گوگل نمایش دهند. مشاغل ، برندها و کسب و کارها می توانند بر اساس کلمات کلیدی که قصد هدف گذاری آنها را دارند ، تبلیغات خود را در صدر صفحه نتایج جستجو قرار دهند. از آنجایی که گوگل اد بر اساس تعداد هر کلیک (PPC) می باشد ، شما فقط باید زمانی که یک بازدید کننده روی تبلیغ شما کلیک می کند هزینه آن را پرداخت کنید.

گوگل اد به چه صورت تبلیغات مختلف را می پذیرد ؟

تبلیغات کلیکی گوگل اد مانند حراجی عمل می کنند که در آن افراد برای پیروزی بر رقبا پیشنهاد بالاتری را ارائه می دهند. با این حال ، همیشه بالاترین پیشنهاد برنده رقابت نمی شود. به غیر از مبلغ پیشنهادی هر یک از افراد ، گوگل نمره کیفیت را نیز در نظر می گیرد تا اطمینان حاصل شود که افرادی که روی تبلیغات کلیک می کنند بهترین تجربه ممکن را خواهند داشت.

تفاوت تبلیغات سنتی و تبلیغات گوگل

در تبلیغات سنتی ، شما هزینه ایی را برای مدتی پرداخت می کنید که در این مدت ، بنر یا متن تبلیغاتی شما در سایت های مورد نظر قرار می گیرد. در این تبلیغات متناسب با ترافیک ورودی که وب سایت های مورد نظر دارند ، تعداد کلیک هایی که ممکن است بر روی تبلیغات شما شود به سختی قابل پیش بینی می باشد به این صورت که ممکن است در یک ماه پنج هزار کلیک بر روی تبلیغات شما شود و یا تنها پنجاه کلیک و در واقع ورودی به وب سایت خود از طریق این تبلیغات سنتی داشته باشید. مهمترین و البته بارزترین تفاوتی که گوگل اد با تبلیغات سنتی دارد همین موضوع می باشد. با استفاده از خدمات گوگل اد شما تنها زمانی که کلیکی بر روی تبلیغات شما شود هزینه ایی را پرداخت می کنید که این موضوع می تواند بازده تبلیغات آنلاین را به شدت بالا ببرد.

میزان دیده شدن تبلیغات شاید موضوع مهمی باشد اما مهمتر از آن تعداد ورودی های تبلیغات به وب سایت شماست که گوگل اد به راحتی هرچه تمام تر این کار را برای شما انجام می دهد و تنها کاری که شما باید انجام دهید داشتن وب سایتی با کیفیت و سئو شده می باشد تا بتوانید تبلیغات خود را به افراد و مخاطبان هدف خود نشان دهید.

تبلیغات کلیکی گوگل در مقابل تبلیغات فیسبوک

گوگل اد با پیشنهادهای مبتنی بر جستجوی پرداخت شده ، به صاحبان مشاغل اجازه می دهد تا کاربران را بر اساس جستجوی مورد نظر هدف قرار دهند. این تبلیغات عمدتا متنی هستند و با هدف نمایش تبلیغی مرتبط با جست و جوی کاربر است که می تواند به آنها در رسیدن به جواب سوال خود کمک کند.

از نظر کاربر ، وقتی آنها جستجوی گوگل را برای یک کلمه کلیدی خاص جست و جو می کنند ، صفحات نتایج معمولاً در کمتر از یک ثانیه نشان داده می شوند. اما در شروع هر صفحه نتیجه جستجو ، تبلیغات در صدر نتیجه های ارگانیک نشان داده می شوند تا کاربر بتواند متناسب با نیاز خود به صفحه و وب سایت مورد نظر خود برود.

لیست جستجوی گوگل

از منظر یک تبلیغ کننده ، پلتفرم گوگل اد به آنها امکان ایجاد کمپین هایی را می دهد که فقط در صورت جستجوی کاربران برای یک کلمه کلیدی خاص ظاهر می شود. برای یک رویکرد حتی هدفمندتر ، مشاغل محلی می توانند افرادی را که در جستجوی کلمات کلیدی خود در منطقه جغرافیایی خاص هستند مورد هدف قرار دهند. به این ترتیب صاحبان مشاغل بودجه خود را برای تبلیغی ناموفق و کم کلیک هدر نمی دهند و در عوض به ازای هر کلیک کاربران مختلف هزینه ایی را پرداخت می کنند.

پس از راه اندازی کمپین ها ، تبلیغات شما با تبلیغ کننده هایی که کلمات کلیدی مشابه را انتخاب کرده اند وارد مرحله پیشنهادات می شوند. سرانجام ، گوگل تبلیغی را نشان می دهد که بیشترین پیشنهاد و با مناسب ترین مطالب را دارد.

از طرف دیگر تبلیغات فیسبوک ، به شما امکان می دهد تا تبلیغ خود را بر اساس رفتارها و الگویی هدفمند ، در نظر بگیرید. برخلاف تبلیغات گوگل ، تبلیغات فیسبوک مبتنی بر جستجوی کاربر نیست. تبلیغات فیسبوک طیف گسترده ای از گزینه های هدف گذاری را بر اساس جمعیت شناسی ارائه می دهد و کاربر می تواند به صورت هدفمند تبلیغات خود را به کاربران نمایش دهد.

برخی از مزایای استفاده از گوگل اد

گوگل اد سریع تر از سئو !

برای قرار دادن سایت در رنک های بالاتر جست و جوی گوگل نیاز به صرف زمان و انرژی زیادی می باشد و علاوه بر منتشر کردن مطالب نیاز دارید تا وب سایت خود را هم برای موتورهای جست و جو بهینه کنید. با استفاده از تبلیغات گوگل می توانید تبلیغات خود را در مقابل چشمان افرادی که به دنبال محصولات مرتبط با محصولات شما هستند ، قرار دهید و به این صورت فروش محصولات خود را چندین برابر کنید.

افزایش محبوبیت برند و کسب و کار

در زمان های نه چندان دور ، برند سازی و افزایش محبوبیت برند و کسب و کار بوسیله مجله ها ، بیلبوردها و روزنامه ها انجام می شد که می توانست برای برخی از کسب و کارها به اندازه هزینه استفاده شده بازدهی داشته باشد. این نوع برند سازی برای کسب و کارهایی که با مشاغل سرو کار داشتند ، تقریبا سود و بازدهی بالایی نداشت.

بازدهی بالا و هدف قرار دادن مخاطبان خاص

با استفاده از گوگل ادوردز ، همه مشاغل می توانند متناسب با نیاز خود مخاطبین مورد نظر خود را مورد هدف قرار دهند و بازدهی تبلیغات خود را به بالاترین میزان ممکن برساند.