لایک اینستاگرام

 • در هنگام خرید لایک اینستاگرام اگر پستی بگذارید و پس از چند دقیقه آن پست را حذف کنید چه لایک آن بصورت کامل رفته باشد چه ناقص و یا حتی چند عدد از آن انجام شده باشد سفارش مربوط به آن پست انجام شده تلقی میگردد و قابل انجام مجدد نخواهد بود.
 • برای شبکه های اجتماعی غیر اخلاقی و غیر قانونی به هیچ عنوان سفارش انجام نخواهد شد
 • استارت سفارش برخی از پکیج ها از 1 تا 3 ساعت طول میکشد.
 • قبل از ارسال سفارش قوانین گلدفالوور را مطالعه کنید چرا که استفاده از خدمات به منزله پذیرش تمامی قوانین است.
 • *نوع

  *تعداد

  Reset options
  توجه

  این سرویس لایک برای پستهای ریلز ارسال نمیکند
  برای خرید لایک ریلز گزینه لایک ریلز را در سایت خریداری بفرمایید

توضیحات

خرید لایک اینستاگرام

پلن های خرید لایک ایرانی اینستاگرام و لایک خارجی اینستاگرام را در زیر مشاهده میکنید. برای خرید لایک ارزان اینستاگرام بدون پشتیبانی میتوانید از این لینک اقدام کنید.

خرید لایک اینستاگرام ایرانی واقعی

فرق خرید لایک اینستاگرام ایرانی با خرید لایک اینستاگرام غیر ایرانی در چیست؟ با توجه به هوشمندتر شدن المانهای تشخیص موقعیت مکانی و ملیت کاربران توسط شبکه های اجتماعی در واقع پیشنهاد های هدفمند و با توجه به موارد ذکر شده به کاربران خود میدهند.

خرید فالوور اینستاگرام

حال اگر بدنبال بیشتر دیده شدن هستید وقتی پست شما در مدت زمان خیلی کوتاه لایک هایی اکانتهای به اصلاح فیک را بگیرد هیچ امتیاز مثبتی برای شما و صفحه شما ندارد فقط عدد آن را بالا میبرد که آن هم اگر کسی پیگر افراد لایک کننده باشد با دیدن نام و عکسهای اکانت ها متوجه جعلی بودن آنها میشود که تصویر شما را در ذهنیت مخاطبتان مخشوش نیز میکند.
این درحالی است که خرید لایک اینستاگرام توسط کاربران فعال و واقعی ایرانی  باعث امتیاز دهی مثبت سیستم هوشمند اینستاگرام میشود.
خرید کامنت اینستاگرام
زمانی که شما در یک محدوده زمانی طبیعی خرید لایک اینستاگرام با تعداد بالا  میکنید اگر از هشتگهای مناسب نیز استفاده کرده باشید امکان پیشنهاد دادن پست شما در اکسپلورر اینستاگرام به دیگر کاربران بالا میرود که در این صورت بازدهی بسیار بالایی خواهید داشت.

خرید لایک اینستاگرام اتوماتیک

خرید لایک اینستاگرام اتوماتیک در واقع شما را از ثبت سفارش لایک برای هر یک از پستهای جدید معاف میکند چرا که شما با یک بار ثبت سفارش به صورت خودکار برای پستهای که در آینده قرار است روی صفحه مورد نظرتان بگذارید لایک ایرانی خریداری نموده اید و برای پستهای شما ارسال میگردد.

در این روش برای خرید لایک اینستاگرام  باید آیدی پیج مورد نظر را در فیلد خرید قرار دهید و شروع سفارش شما دقیقا ساعتی بعد از زمان ثبت سفارش آغاز میشود و هر پست جدیدی که بر روی پیج ثبت شده در سفارش قرار بگیرد بعد از زمان کوتاهی تعداد لایک درخواست شده در سفارش بر روی پستهای جدید به صورت خودکار ارسال میگردد.

از خوبی های این روش این است که شما در هر زمان بدون نگرانی از بابت خرید لایک اینستاگرام بصورت اتوماتیک لایک اینستاگرام میگیرد.

Loading...