کامنت دلخواه اینستاگرام

  • کامنت های تخریب کننده و منفی ممنوع است و ثبت نمیشود
  • کامنت های سیاسی ممنوع است و ثبت نمیشود
  • کامنت های غیر اخلاقی ممنوع است و ثبت نمیشود
  • کامنت هایی که ممکن است باعث سو استفاده و اعتماد سازی کاذب شود (مانند سایت های شرط بندی و …) ممنوع است و ثبت نمیشود.

قبل از ثبت سفارش قوانین گلدفالوور را با دقت مطالعه کنید. رعایت نکردن موارد بالا ممکن است موجب حذف حساب کاربری و بن شدن شما گردد.

اگر به کامنت های تعریف و تمجید  نیاز دارید و نمی‌خواهید خودتان کامنت ها را تایپ کنید، میتوانید از این صفحه اقدام به خرید کامنت رندم و غیر دلخواه کنید.

پس از مطالعه همه موارد تیک متوجه شدم را بزنید و هر کامنت را در یک خط وارد کنید. قیمت به صورت خودکار محاسبه میشود.

  • *لطفا هر کامنت را در یک خط وارد کنید

توضیحات

خرید کامنت اینستاگرام – دلخوا

خرید کامنت اینستاگرام چه فایده ای دارد؟ شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که گاهی اوقات پس از مشاهده پستی که تعداد کامنت بالایی دارد توجه شما به آن پست بیشتر جلب خواهد شد و حتما آن پست را خواهید دید و یا کامنت های آن را خواهید خواند. و گاها دیده شده که اگر تعداد زیادی کامنت در یک سو جهت نظر داده باشند بقیه کاربران نیز با آن نظرات هم سو خواهند شد به همین سبب شما با خرید کامنت اینستاگرام و ارسال آن روی پستهای پیج مورد نظرتان میتوانید این جهت دهی را مهندسی کنید و یا کنترل بیشتری روی بازخورد که از آن میخواستید داشته باشید.

خرید فالوور اینستاگرام

برای خرید فالوور اینستاگرام روی لینک بالا کلیک کنید و فالوور ایرانی خود را در کوتاه ترین زمان خریداری کنید

اهمیت خرید کامنت اینستاگرام

از این رو ارسال کامنت از طریق خرید کامنت اینستاگرام در پیج شما بسیار حائز اهمیت میباشد. گاها پستهایی که کامنتهای زیادی میگیرند توسط سیستم هوشمند اینستاگرام جزء پستهای داغ یا محبوب و پر طرفدار تشخیص داده میشود و در قسمت اکسپلورر برای بسیاری دیگر از کاربران نمایش داده میشود که این موضوع به بازخورد بالاتر پست کمک خواهد کرد و پیج شما را بیشتر در معرض دید قرار خواهد داد. شما میتوانید با تایپ کردن کامنتهای دلخواه خود دقیقا آنچه را گه تمایل دارید دقیقا در زیر پستهای شما نوشته شود و یا به جهت خاصی سمت و سو دهید به هنگام خرید کامنت اینستاگرام در فرم ثبت سفارش سایت گلد فالوور عین همان کامنتها را زیر پست خود مشاهده کنید.

توجه داشته باشید ثبت کامنتها بعد از تایید ناظر سایت اعمال میشود و به هیچ وجه کامنتهای غیر اخلاقی و الفاظ رکیک در خرید کامنت اینستاگرام سایت گلد فالوور ثبت نمیگردد و انجام نخواهد شد و طبق قوانین سایت کاربر در بلاک لیست مشتریان قرار گرفته و ضمنا هزینه سفارش نیز عودت داده نمیشود.

خرید کامنت اینستاگرام – غیر دلخواه

اگر هدف شما از خرید کامنت اینستاگرام تنها این است که تعداد کامنت های پست مورد نظر شما بالا برود و همانطور که پیشتر نیز در مطلب فوق به آن اشاره شد با توجه به الگوریتم های هوشمند اینستاگرام زمانی که پست شما کانت زیادی دریافت میکند پست شما را محبوب تشخیص میدهد و شما نیز قصد دارید با استفاده از این ترفند پست خود را در اینستاگرام محبوب تر جلوه دهید و یا احتمالا در اکسپلورر قرار بگیرید و البته شاید حوصله نوشتن یک به یک کامنتها را نیز ندارید میتوانید در صفحه خرید کامنت اینستاگرام سایت گلد فالوور به قسمت خرید کامنت اینستاگرام غیر دلخواه مراجعه کنید.

خرید کامنت اینستاگرام به صورت موضوعی

این نوع از کامنت در قالب های تعریف و تمجید و یا کامنهای انگلیسی هستند و شما بدون نیاز به ثبت کانت ها توسط خودتان میتوانید با نرخی ارزانتر از خرید کامنت اینستاگرام دلخواه و سریعتر از آن سفارش خود را ثبت کنید. شما به هنگام خرید کامنت اینستاگرام غیر دلخواه سه گزینه پیش رو خواهید داشت که با زدن تیک هر یک میتوانید آن دسته از کامنت ها را زیر پستی که برای آن خرید کامنت اینستاگرام را تهیه کرده اید ببینید دسته بندی گزینه های کامنت ها به این شکل است که یک گزینه تعریف و تمجید دارد یک گزینه کامنت های انگلیسی و یک گزینه هم به منشن اختصاص دارد که همانطور که میدانید در خرید کامنت اینستاگرام گزینه منشن به معنی تگ کردن کاربران در کامنت توسط کاربران دیگر گفته میشود و البته منشن کردن در کامنتها بسیار میتواند برای پیج شما مفید باشد.

Loading...